W poniedziałek, 16 stycznia 2023 r., w naszej szkole  mieliśmy zaszczyt gościć Pana Marka Michalaka, autora wyjątkowej książki pt. „Opowieści o tym, co w  w  życiu ważne”.

Dziś mieliśmy gości z Przedszkola nr 31. Zdolne i zdyscyplinowane 6- latki z grupy Ważki, pod opieką cudownych Pań poznały roboty Photony.

12.01.23 Tego dnia odwiedziły nas dzieci z Przedszkola nr 31. W naszej szkolnej bibliotece poznały Robota Roberta z książki  z serii "Czytam sobie" autorstwa Zofii Staneckiej oraz jego kolegów Photony.

Pragniemy poinformować, że międzyszkolny konkurs plastyczny A CHRISTMAS CARD, zorganizowany przez naszą szkołę został rozstrzygnięty. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za piękne kartki świąteczne.

"Bałwankowy zawrót głowy" to dzisiejsze spotkanie integracyjne klas drugich.

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy Państwa do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku. 

Harmonogram zebrań z Rodzicami

W Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej zainaugurowana została po raz kolejny akcja skierowana do dzieci i młodzieży pn. „Stop zwolnieniom z WF-u”.