Drodzy uczniowie, Szanowni rodzice, przyjaciele SP 16
Serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny, który odbędzie się 28.05.2022r. na terenie Naszej szkoły.

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenia przedłużające, do dnia 31 maja 2022 roku do godz. 23:59, obowiązywanie trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO. Stopnie alarmowe obowiązują na terytorium całego kraju.

Dziś dzieci z  klasy 1a zapoznały się ze swoimi robotami, które otrzymały w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu (dawna PWSZ) zaprasza do udziału w Minecraft Hackathon 2022. Jego celem jest promowanie wśród uczniów innowacyjnych rozwiązań informatycznych przy użyciu środowiska gry MINECRAFT.

Dnia 13 maja gościliśmy w swoich murach Teatr historyczny, który uświetnił nasze zajęcia prowadzeniem zajęć edukacyjno – historycznych z cyklu „Żywe Lekcje Historii”, adresowanych do uczniów szkół podstawowych.

W naszym mieście ZSiPS jest jedyną szkołą, która kształci uczniów w klasach integracyjnych na poziomie ponadpodstawowym. Szkoła posiada tylko 10 miejsc dla dzieci z orzeczeniem. W nowym roku szkolnym planowane jest otwarcie dwóch oddziałów integracyjnych. Rekrutacja w EPED startuje od 16.05 - 21.06. 2022.

Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu informuje, że w okresie wakacji będą organizowane półkolonie w następujących szkołach:

W konkursie Kangur Matematyczny 2022 wzięło udział 99 uczniów naszej szkoły. Oto najlepsze wyniki:

Informujemy, że w dniach 06.05.2022 r. (od godz. 8:00) - 11.05.2022 r. (do godz. 15:00) odbędzie się uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Elbląg na rok szk. 2022/2023.

W naszej szkole jest 6 wolnych miejsc.

ZAPRASZAMY

Rekrutacja odbędzie się w formie papierowej za pomocą formularzy, które należy złożyć w sekretariacie szkoły.

oswiadczenie 1 msce zamieszkania word pdf

oswiadczenie 2 msce poza elblagiem word pdf

oswiadczenie 3 rodzeństwo kandydata word pdf

oswiadczenie 4 wielodzietność word pdf

oswiadczenie 5 miejsce pracy word pdf

oswiadczenie 6 rodzina word pdf

podanie rekrutacja z oddz przedszkolnego word pdf

Wniosek-do-klasy-I-szkoly-podstawowej2022 word pdf

Zgloszenie_do_klasy_I_szkoly_podstawowej_popr word pdf

Z przyjemnością informujemy, że międzyszkolny konkurs piosenki wiosennej online Wiosna, ach to ty! został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich umiejętności wokalnych. Ocenie podlegał dobór repertuaru, warunki głosowe wykonawców, dykcja, intonacja oraz ogólny wyraz artystyczny.