Ania w dniach 15-17 marca 2024 r. wzięła udział w III Grand Prix Polski Kadetów w Tenisie Stołowym w Nadarzynie.

Zawodniczka EKS Mlexer w fazie grupowej, w której o 16 miejsc dających awans do turnieju głównego walczyło ponad 80 zawodniczek z całego kraju, nie oddała przeciwniczkom nawet seta. Następnie pokonała reprezentującą również województwo warmińsko-mazurskie Magdalenę Gajewczyk z LUKS ABC ŻAK Piasanica 3:1 i uzyskała awans to turnieju głównego, zajmując tym samym miejsce wśród 64 najlepszych zawodniczek w Polsce. Ania ostatecznie uplasowała się na miejscach 17-24. Jest to jak dotąd największe osiągnięcie Ani w zawodach ogólnokrajowych w tym sezonie. Przed Anią jeszcze kilka ważnych zawodów, w tym Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego, podczas których jednocześnie odbędą się kwalifikacje na Mistrzostwa Polski. Warto dodać, że Ania reprezentowała nasze województwo w tych najważniejszych zawodach w sezonie już dwukrotnie - w 2022 i 2023 r.
Trzymajcie kciuki!