Gala PRYMUSA Roku Szkolnego 2023/2024 odbyła się 22 lutego.

Ta uroczystość jest już tradycją naszej szkoły. W tym roku obchodzimy 10 jubileusz.

Jak co roku nasi "Najlepsi z Najlepszych", a było ich 100,  otrzymali dyplomy i upominki za wzorową postawę i wybitne wyniki w nauce. Po raz pierwszy wśród Prymusów znaleźli się uczniowie z Ukrainy: Roman Semeniuk z klasy 7c oraz Artem Humeniuk z klasy 8a. Były także nagrody specjalne dla uczennic ze średnią 6,00; Wiktorii Ładnej z klasy 5d, Anny Malewicz z klasy 7b oraz Igi Januszkiewicz z klasy 7c. Dodatkowo za najwyższą średnią wyróżnienia otrzymały klasy 4b i 5d.

Galę Prymusa otworzyła Pani Dyrektor Izabela Milusz. Powitała uczniów życzeniami i  gratulacjami. Wszystkim wyróżnionym towarzyszyli Wychowawcy i Rodzice.

Jak zawsze uroczystość uświetniły występy młodych artystów: wokalistek: Dominiki Marculi z klasy 5a, Leny Łykowskiej z klasy 4c oraz zespołu tanecznego prowadzonego przez Panią Joannę Nowakowską, którego reprezentantkami są uczennice klasy 4d.

To uroczyste wydarzenie na pewno na długo zapadnie w pamięci naszym Prymusom. Podczas gali na ich twarzach malowały się emocje pełne wzruszenia i radości, czego świadectwem jest wspaniała fotorelacja.

Serdecznie gratulujemy!!!