7 listopada 2023r. odbyła się szkolna uroczystość "Pasowania na ucznia".

Uczniowie klas pierwszych pięknie ubrani w granatowe birety złożyli ślubowanie: że będą się starać być dobrymi Polakami kochającymi swoją Ojczyznę, dobrymi uczniami i kolegami, będą dbać o dobre imię szkoły i klasy. Uczniowie klas: Ia, Ib,Ic i Id  zostali pasowani na uczniów przez p. dyrektor Izabelę Milusz wielkim ołówkiem.

Część artystyczną  rozpoczęła uczennica Natalia Chrabąszcz z klasy 2d  pokazem tańca disco dance. Następnie wystąpił zespół taneczny ,,The Beściary", który zatańczył do piosenki ,,I see love". Nie zabrakło również piosenki ,,Nowe dni" Katarzyny Popowskiej w wykonaniu Oliwii Marcula z klasy 2d.

Uczniowie klas drugich złożyli pierwszakom serdeczne życzenia i zaśpiewali piosenkę- witając najmłodszych kolegów i koleżanki w szkole.

Pierwszaki  również zaprezentowały swój talent muzyczny śpiewając piosenkę pt. ,,Szkoło, szkoło jak się masz?". Dzieci otrzymały dyplomy i słodką niespodziankę.