W dniu dzisiejszym społeczność uczniowska naszej szkoły wzięła udział w VI edycji ogólnopolskiego konkursu „DoHymnu” organizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Uroczystość odbyła się w Kościele p.w. bł. Franciszki Siedleckiej w Elblągu. Serdecznie dziękujemy proboszczowi Dariuszowi Paszkowskiemu.
640 uczniów zaśpiewało z pamięci hymn Polski Mazurka Dąbrowskiego oraz dwie pieśni patriotyczne, Rotę oraz Hymn Szarych Szeregów.
Wykonaliśmy zadanie wzorowo!!!
O wynikach konkursu dowiemy się na końcu listopada.
Dziękujemy Pani Katarzynie Olbryś za piękną dekorację, Wychowawcom za wzorowe przygotowanie Uczniów do występu, Nauczycielom za pomoc w organizacji. Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie Matuszkiewicz, Panu Karolowi Siedleckiemu oraz wspanialej grupie Rodziców, Babć i Dziadków za wykonanie 680 kotylionów oraz głównej jurorce Pani Profesor Wioletcie Miłkowskiej .