Jak co roku nasi "najlepsi z najlepszych" otrzymali dyplomy i upominki za wzorową postawę i wybitne wyniki w nauce. Tym razem spotkaliśmy się w bardziej kameralnym gronie, tzn. uroczystość odbyła się w dwóch turach.
Galę Prymusa otworzyła Pani Izabela Milusz, dyrektor szkoły, która powitała uczniów życzeniami i  gratulacjami.

Wszystkim wyróżnionym towarzyszyli wychowawcy. Rodzice oglądali galę na świetlicy szkolnej, inni mieli także możliwość śledzić wydarzenie w bezpośredniej relacji na oficjalnym kanale szkoły na Youtube.
Jak zawsze uroczystość uświetniły występy młodych artystów: Dominiki Marculi z klasy 3a, Leny Kowalikowskiej i Antosi Korzeniowskiej z klasy 2d, Lenki Łykowskiej z klasy 2c oraz Wiktorii Kowalczyk z klasy 5c.
To uroczyste wydarzenie na pewno na długo zapadnie w pamięci naszym Prymusom. Podczas gali na ich twarzach malowały się emocje pełne wzruszenia i radości, czego świadectwem jest wspaniała fotorelacja.
Serdecznie gratulujemy!!!