Zapraszamy uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich na turniej szachowy.

1. Turniej wspólnie organizują:

Uczniowski Klub Sportowy Skoczek Elbląg

2. Miejsce rozgrywek: świetlica SP1 – ul. Daszyńskiego 1,  termin:

1 października  2021, o godz.16.00, należy przyjść 15 minut przed rozpoczęciem w celu potwierdzenia udziału.

3. Rozgrywki w jednej grupie  systemem szwajcarskim 6 – rundowym, w tempie P-10 tj. 10 minut na całą partię dla zawodnika.

4. Organizatorzy przewidują puchary i dyplomy dla czołowych zawodników, będą też upominki rzeczowe.

5. Opłata startowa wynosi 5 zł.

Impreza – uczestnictwo do 18 lat, bez limitu rankingowego.

6.UWAGA:  zgłoszenia na adres mailowy sędziego głównego:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Grażyna Ciesielska tel. 509 811 870, do  29.09.2021r.

7. Dane do zgłoszenia zawodnika:

imię i nazwisko, data urodzenia, kategoria / bez kategorii, szkoła, numer kontaktowy

8. Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian w regulaminie turnieju.

Uczestnicy biorący udział w zawodach wyrażają zgodę na przetwarzanie danych  osobowy w myśl postanowień ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (jedn. tekst Dz. U. z 2002 r., Nr 101,poz.926, z późn. zm.) oraz utrwalanie i wykorzystanie wizerunku. Zgodnie z Ustawą RODO zawodnicy, rodzice i opiekunowie wyrażają zgodę na zamieszczenie danych uczestnika, dziecka (imię,nazwisko,rok urodzenia oraz miejscowość zamieszkania) w internecie na serwerze Chessarbiter ,którego administratorem jest Polski Związek Szachowy.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W TURNIEJU SZACHOWYM W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM  COVID-19

1. W turnieju mogą brać udział jedynie zawodnicy zdrowi, niemający objawów chorobowych, sugerujących chorobę zakaźną. 2. Zawodnicy muszą przestrzegać obowiązków związanych z zachowaniem dystansu społecznego oraz przestrzegania wzmożonych zasad higieny. 3. Na salę gry będą wpuszczani zawodnicy grający w turnieju po uprzednim zdezynfekowaniu rąk oraz obsługa , w tym organizatorzy oraz sędziowie. 5. Po zakończeniu partii, zawodnicy są zobowiązani (po ułożeniu szachów i zgłoszeniu wyniku partii) do każdorazowego zdezynfekowania rąk. 7. Nie ma obowiązku podawania ręki przed i po zakończeniu partii ( zamiast można witać się tzw. żółwikiem). Każdy zawodnik powinien posiadać maseczkę.

ZAPRASZAMY NA 64 POLA !!!!