Andrzej Grubba jest uważany za najlepszego zawodnika w historii polskiego tenisa stołowego. W swojej karierze sportowej był 26-krotnym mistrzem Polski, medalistą mistrzostw świata i Europy, zdobywcą Pucharu Świata oraz 3-krotnym uczestnikiem igrzysk olimpijskich.
Poszukując następców tego wspaniałego zawodnika Elbląski Klub Sportowy "Mlexer"prowadzi nabór dzieci urodzonych w 2013 roku i młodszych do sekcji tenisa stołowego.

Klub zaprasza rodziców i dzieci na trzy spotkania naborowe 15, 22 i 29 września 2021r. w godz.16.00-17.30 do Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu al. Grunwaldzka 135 /sala do tenisa stołowego,wejście od strony osiedla/. Treningi zakwalifikowanych dzieci będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów tenisa stołowego.
Sala specjalistyczna do tenisa stołowego jest wyposażona w 8 stołów,automaty do gry, rakietki, piłeczki oraz inny sprzęt.
Dlaczego warto trenować tenis stołowy!!!

• tenis stołowy jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportu na świecie
  • zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój fizyczny i psychiczny
  • opanowanie gry daje dużo satysfakcji i zadowolenia

Dodatkowych informacji udziela prowadzący zajęcia Pan Jan Kinal tel.573-146-782.

EKS Mlexer Elbląg