04.09.23 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się 4 września. Wszyscy pełni optymizmu, dobrego humoru wkroczyliśmy w nowy rok szkolny. Zdjęcia wykonano dzięki aparatowi Canon z oraz wykorzystano  sprzęt nagłośniający z #Laboratorium Przyszłości.  W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły.

11.09.23  Dziś uczniowie klasy 3a poznawali niziny, wyżyny i góry w Polsce. Utrwalali również kierunki świata #Laboratoria Przyszłości. W zajęciach uczestniczyło 26 uczniów.

 

12.09.23 II wojna światowa to trudny, ale bardzo ważny temat. Uczniowie klasy 3c próbowali dziś zgłębić zagadnienie. Korzystając z tabletów #Laboratoria Przyszłości szukali daty rozpoczęcia i zakończenia wojny. Szukali wiadomości na temat: Gdzie rozpoczęła się wojna i ile państw brało w niej udział. W zajęciach uczestniczyło 24 uczniów.

13.09.23 Wartości odżywcze warzyw i owoców. Poszukiwanie informacji w sieci z wykorzystaniem tabletów w klasie 3c. #Laboratoria PrzyszłościW zajęciach uczestniczyło 24 uczniów.

14.09.23 Dziś w Bażantarni uczniowie z wielu elbląskich szkół rywalizowali w Jesiennych Biegach Przełajowych. Impreza biegowa połączona była ze Światowym Dniem FAIR PLAY. Nasi młodzi sportowcy zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając sześć medali i wiele wysoko punktowanych miejsc, a plakat wykonany przez uczniów zdobył uznanie jury i drugie miejsce. Oto lista medalistów: złoto - Martin Bogdanowicz, srebro - Łukasz Małecki, Jakub Gójski i Dominika Bujnik, brąz - Szymon Woźniakowski i Alisa Stasherskaja. Gratulujemy wszystkim sportowcom i plastykom. W imprezie wzięło uczestniczyło 39 uczniów. Zdjęcia wykonano dzięki aparatowi Canon z #Laboratorium Przyszłości

15.09.23  Międzynarodowy Dzień Sportu z Kropką, to kolejna okazja do integracji. Dziś najmłodsi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i zapałem podjęli wyzwanie pokonania toru przeszkód z naszą bohaterką dnia- Kropeczką. Zrobili to wzorowo. W imprezie wzięło uczestniczyło 150 uczniów. Zdjęcia wykonano dzięki aparatowi Canon z #Laboratorium Przyszłości

19.09.23 #Laboratorium Przyszłości. Regiony Polski. Wyszukiwanie informacji i ciekawostek z wykorzystaniem tabletów w klasie III d.  W zajęciach wzięło udział 26 uczniów.

22.09.23 Zdobywamy nowe umiejętności. W tym roku uczniowie klasy 3c uczą się gry w tenisa stołowego. Początki są trudne, ale my mamy chęci, dużo energii i zapału do nauki. Zdjęcia wykonano aparatem Canon pozyskanym z projektu #Laboratorium Przyszłości. W zajęciach wzięło udział 24 uczniów.