01.06.23 Dnia 1 czerwca na wycieczce w Giżycku (ośrodek „Gwarek”) podczas tzw. zielonej szkoły wybraliśmy się z nauczycielem nad jezioro na nocne obserwacje z wykorzystaniem Teleskopów z projektu #Laboratoria Przyszłości. Niestety „Łysy” czyli księżyc schował się za chmury, ale było super. Obserwowaliśmy inne oświetlone obiekty. Uczestnicy – uczniowie kl. 7b i 8a (20 osób). Wykorzystano teleskopy zawierające lustra (zwierciadła).

05.06.23 Pyszne rogaliki z dżemem wykonane przez uczniów klasy 3d na zajęciach kulinarnych dzięki wykorzystaniu sprzętu z programu #Laboratorium PrzyszłościW zajęciach wzięło udział 23 uczniów.

06.06.23 #Laboratorium PrzyszłościDziś uczniowie klasy 1a wykorzystując tablety i Scriboty  programowali  oraz  ćwiczyli umiejętność dodawania w zakresie 20.  Dzięki naszym pomocnikom Scribotom, zajęcia nigdy nam się nie nudzą. W zajęciach wzięło udział 23 uczniów.

13.06.23 Utrwalanie materiału z użyciem tabletów otrzymanych z programu #Laboratorium Przyszłości,  to dla uczniów klasy 3d niezła zabawa, a gdy jeszcze można podczas pracy współpracować ze swoim sąsiadem z ławki to już w ogóle mega frajda. 13.06 sprawdziliśmy, czy znamy sąsiadów Polski :) W zajęciach wzięło udział 25 uczniów.

14.06.23 #Laboratorium Przyszłości. Dziś uczniowie klasy 1a wykorzystując tablety , Photony  i mapę Polski poznawali piękne regiony naszego kraju ( a to wszystko w związku z poznawaniem  legend związanych  z Warszawą i Krakowem). Przy okazji  utrwalali  kierunki na mapie. W zajęciach wzięło udział 23 uczniów.

14.06.23 #Laboratorium Przyszłości.  Apel porządkowy klas 0-3.  Rozstrzygnięcie i nagrodzenie konkursów szkolnych. Wyłonienie w klasach" Mistrzów Kultury". Przeprowadzenie pogadanki nt. "Bezpieczne wakacje". Zdjęcia zrobiono aparatem Canon pozyskanym z #LaboratoriumPrzyszłości. W apelu wzięło udział 240 uczniów.

15.06.23 Koniec roku tuż, tuż, więc czas na wakacyjne plany. Dziś uczniowie klasy 2 d wykorzystując tablety #Laboratorium Przyszłości szukali takich miejsc w Polsce, które warto odwiedzić podczas wakacyjnych wypraw. W zajęciach wzięło udział 24 uczniów.

15.06.23 Dzieci z klasy 1D wzięły udział w teleturnieju matematycznym. Zadaniem dzieci było sprawne dodawanie i odejmowanie w zakresie 20. Za poprawne odpowiedzi można było uzyskać punkty. Była to doskonała okazja, by rozwijać umiejętności matematyczne. Bardzo pomocna okazała się platforma Wordwall, na której uczniowie uczyli się za pomocą tabletów #Laboratorium Przyszłości. W zajęciach wzięło udział 14 uczniów.

16.06.23 Uczniowie z klasy 1D wykonywali ćwiczenia multimedialne z edukacji polonistycznej na platformie Wordwall -wykorzystując szkolne tablety #Laboratorium Przyszłości. Do wykonywanych zadań potrzebna była umiejętność czytania ze zrozumieniem. Wszyscy świetnie sobie poradzili ,dzięki efektywnej pracy w parach i grupach.

19.06.23 Dzieci z klas trzecich spotkały się w pełnym gronie na zabawie pożegnalnej w szkole. Była doskonała zabawa przy sprzęcie nagłaśniającym.  Rodzice przygotowali poczęstunek. Zdjęcia będą miłą pamiątką zakończenia pierwszego etapu edukacyjnego. Do realizacji zajęć wykorzystano sprzęt z projektu #Laboratorium Przyszłości. W zajęciach wzięło udział 95 osób.

19.06.23 #Laboratorium Przyszłości Dzieci z klasy 1d zapoznały się z różnymi  przepisami na ciasta. Uczniowie szukali przepisów na tabletach poprzez wyszukiwarkę Google. Postanowiliśmy upiec jedno z nich według własnego pomysłu. Dzieci ustawiły na piekarniku odpowiednią temperaturę. Ciasto wyszło smakowite! W zajęciach wzięło udział 14 osób.

20.06.23 #Laboratorium Przyszłości uczniowie z klasy 1d poznali właściwości odżywcze wybranych owoców i warzyw. Pomogła im w tym wyszukiwarka Google i niezawodne tablety. W zajęciach wzięło udział 16 osób.

20.06.23 #Laboratorium Przyszłości  W kl. I c przeprowadzono zajęcia nt. "Wakacyjne zjawiska". Podczas zajęć wykorzystano aplikację- smarty. W zajęciach wzięło udział 16 osób.

23.06.23 #Laboratorium Przyszłości Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wykorzystano sprzęt nagłaśniający oraz aparat fotograficzny Canon. W uroczystości wzięło udział około 900 osób.