25.03.24 Na lekcji biologii uczniowie klasy 7b w ramach mini projektu wykonywali model płuc oraz budowy układu oddechowego. Mechanizm wentylacji płuc przeprowadzony wzorowo.

14.03.24  W naszej szkole odbył się Sejmik Ekologiczny z elementami języka angielskiego. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani Eliza Leszczyńska-Rogalska z ZUO w Elblągu, która wygłosiła prelekcję na temat funkcjonowania ZUO oraz tematyki GOZ. W drugiej części spotkania edukacyjnego uczniowie zmagali się z konkurencjami ekologicznymi z akcentem języka angielskiego. Podczas spotkania wykorzystano nagłośnienie oraz aparat fotograficzny Canon z projektu #Laboratorium Przyszłości oraz tablety. W imprezie wzięło udział 30 uczniów.

Oto wyniki:

I miejsce SP15

II miejsce SP25

III miejsce SP16

IV miejsce SP3

Gratulujemy i dziękujemy za udział

07.03.24 W #Ekopracowni pojawiła się zgniatarka do butelek plastikowych i puszek.

29.02.24 Teoria już była i nadszedł czas na praktykę. Protisty pod mikroskopem w klasie 5d.

28.02.24 Modele protistów wykonane przez uczniów klasy 5b: Nikolę, Filipa, Lenę i Amelię.