przy Szkole Podstawowej nr 16 w Elblągu

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 16 w Elblągu reprezentuje rodziców i opiekunów prawnych uczniów szkoły. Współpracuje z Dyrekcją, Radą Pedagogiczną, samorządem uczniowskim oraz innymi pracownikami szkoły.

Prezydium Rady Rodziców  w roku 2021/ 2022
przewodnicząca    Anetta Marcinowska
wiceprzewodnicząca   Agnieszka Walczak
skarbnik Joanna Knerowicz
sekretarz Ewa Brygoła

Rada Rodziców gromadzi fundusze, które pochodzą z dobrowolnych składek i darowizn. Przeznaczone są one na  wspieranie działalności statutowej szkoły, tj. na nagrody w konkursach i zawodach sportowych, zakup książek, dyplomów, organizację uroczystości szkolnych, takich jak Bal Karnawałowy, Piknik Rodzinny, itp. Każda otrzymana wpłata pozwala na realizacje przedsięwzięć służących naszym dzieciom. Dlatego i w tym roku liczymy na rodzicielską hojność oraz zaangażowanie w szkolne życie naszych dzieci.

Wszelkie pomysły i inicjatywy prosimy wysyłać na adres mailowy Rady Rodziców:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!