20.03.24 Cudze chwalicie, swego nie znacie...- Już nie, bowiem uczniowie klasy III d wykorzystując tablety pozyskane w ramach projektu  #LaboratoriaPrzyszłości, poznawali cechy charakterystyczne różnych regionów Polski oraz ich piękno.  W zajęciach wzięło udział 20 uczniów.

19.03.24 Pisanka - skąd pochodzi tradycja tworzenia pisanek? Różne wzory i kolory? Szukanie odpowiedzi z wykorzystaniem tabletów z #LaboratoriaPrzyszłościMali artyści z 3c w akcji. Wielkanocne ozdoby w ich wykonaniu to dzieła sztuki. Brawo. W zajęciach wzięło udział 21 uczniów.

15.03.24 Zajęcia warsztatowe w klasie 2c nt. " Co wiem o higienie zębów?". Podczas zajęć wykorzystano tablety z #LaboratoriaPrzyszłościW zajęciach wzięło udział 21 uczniów.

14.03.24 Klasa 3d  korzystając ze sprzętu pozyskanego z #LaboratoriaPrzyszłości mogła przygotować kolację, którą potem zjadła z wielkim apetytem, podczas szkolnej nocki. W zajęciach wzięło udział 26 uczniów.

14.03.24  W naszej szkole odbył się Sejmik Ekologiczny z elementami języka angielskiego. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani Eliza Leszczyńska-Rogalska z ZUO w Elblągu, która wygłosiła prelekcję na temat funkcjonowania ZUO oraz tematyki GOZ. W drugiej części spotkania edukacyjnego uczniowie zmagali się z konkurencjami ekologicznymi z akcentem języka angielskiego. Podczas spotkania wykorzystano nagłośnienie oraz aparat fotograficzny Canon z projektu #Laboratorium Przyszłości oraz tablety. W imprezie wzięło udział 30 uczniów.

Oto wyniki:

I miejsce SP15

II miejsce SP25

III miejsce SP16

IV miejsce SP3

Gratulujemy i dziękujemy za udział

08.03.24 Tego dnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji panowie składali koleżankom serdeczne życzenia. Podczas imprezy wykorzystano nagłośnienie oraz aparat fotograficzny Canon z projektu #LaboratoriaPrzyszłości. W imprezie wzięło udział 250 uczniów.

07.03.24 Dziś uczniowie klasy 3a odkrywali świąt. Tablety z projektu #LaboratoriaPrzyszłości, ułatwiły im podróż. Uczniowie bez problemu nazywali kontynenty i oceany. W zajęciach wzięło udział 25 uczniów.

07.03.24 Uczniowie klasy 2a wykorzystując Photony uczyli się matematyki. Photony z projektu #LaboratoriaPrzyszłości, pomagały utrwalić tabliczkę  mnożenia. W zajęciach wzięło udział 21 uczniów.

06.03.24  Wycieczka do muzeum 3c. Dziś zwiedzaliśmy wystawę - Skarby przeszłości i poznaliśmy pracę archeologa. Na zakończenie każdy otrzymał - Order młodego archeologa. Bardzo nam się podobało. Już wkrótce wrócimy tam  zdjęcia wykonano aparatem z projektu #LaboratoriaPrzyszłości. W zajęciach wzięło udział 22 uczniów.

05.03.24 5 marca odbył się w naszej szkole konkurs "Mam Talent", w którym wzięły udział elbląskie Przedszkolaki. Emocji było mnóstwo. Uczestnicy przedstawili się z jak najlepszej strony. Był śpiew,  recytacja, gimnastyka oraz taniec.

Oto zwycięzcy:

I miejsce Szymnon Wołyński z Przedszkola nr 3, Lena Ilczuk i Nadia Lewandowska z Przedszkola nr 3, Klara Koprowicz z Przedszkola nr 26
II miejsce Amelką Wenger z Przedszkola nr 31 oraz Dawid Korcz ze SP nr 16
III miejsce Aruna Kisialowa i Wiktoria Czajka  z Przedszkola nr 3 i Pola Dzikowska z Przedszkola nr 3.

Pozostali artyści otrzymali wyróżnienia.

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy w przyszłym roku.

Podczas imprezy wykorzystano nagłośnienie oraz aparat fotograficzny Canon z projektu #LaboratoriaPrzyszłości. W imprezie wzięło udział 40 przedszkolaków.

05.03.24 #LaboratoriaPrzyszłości Smacznie ,zdrowo ,kolorowo! Uczniowie z klasy 2d zrobili niepowtarzalne kanapki i zapiekanki , które zostały podgrzane w naszym szkolnym piekarniku. W zajęciach wzięło udział 22 uczniów.

01.03.24  Uczniowie klasy 1c rozpoczęli przygotowania do nadejścia wiosny rozmawiając o roślinach i o tym czego potrzebują aby pięknie rosnąć. Dzieci zasiał trawę, wykonały doświadczenie, które będziemy obserwować przez najbliższy czas, a także wykonały plakaty, które mają nam przypominać co zrobić aby nasze roślinki pięknie urosły. Na koniec korzystając z tabletów otrzymanych w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości utrwaliliśmy poznane wiadomości na ten temat. W zajęciach wzięło udział 24 uczniów.