28.05.24 Dziś uczniowie klasy 3c poznawali właściwości wody wykonując doświadczenia z panią Izą z firmy experYmenty. Zdjęcia zrobiono aparatem z projektu #LaboratoriaPrzyszłości. W zajęciach wzięło udział 25 osób.

26.05.24 Klasa 1a samodzielnie wykonała pizzę taką jak lubi. Była to okazja do trenowania samodzielności, ale także kształtowania świadomości potrzeby zdrowego odżywiania. Od czasu do czasu jednak można też zjeść pizzę. Zajęcia zostały zrealizowane dzięki naszej pracowni kulinarnej pozyskanej w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. W zajęciach wzięło udział 20 osób.

23.05.24 #LaboratoriaPrzyszłości Na zajęciach uczniowie wykonali projekt w PAINT na tabletach pozyskanych z projektu, następnie długopisami 3D wykonano upominki dla mam "Kochane mamy, te babeczki są pełne miłości dla Was, za to że jesteście. Uściski od 3a". Do zdjęć wykorzystano również aparat fotograficzny Canon. W zajęciach wzięły udział 24 osoby.

23.05.24 Dnia 23 maja uczniowie klas 1-3 obchodzili Dzień Patrona Szkoły. Możemy pochwalić naszych uczniów, którzy samodzielnie odśpiewali cztery zwrotki hymnu. Nagrodzono uczniów za wykonane portrety. Następnie odbył się quiz wiedzy o naszym patronie. Podczas apelu wykorzystano sprzęt z #LaboratoriaPrzyszłości (nagłośnienie, aparat fotograficzny)

22.05.24 To właśnie w tym tygodniu na II piętrze klasy 1-3 obchodziły Dni Życzliwości i Uśmiechu. We wszystkich klasach unosiła się pozytywna energia. Uczniowie pokazali, że życzliwość rzeczywiście ma moc! Nigdy nie zapominajmy o przyjaźni, szacunku, wrażliwości na potrzeby innych i uprzejmości. Do zdjęć wykorzystano również aparat fotograficzny Canon. #LaboratoriaPrzyszłości. W zajęciach wzięło udział 150 osób.

20.05.24 W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w świetlicy Dzień Życzliwości. Na początek uczniowie na serduszkach wypisywali pozytywne cechy swoich kolegów lub koleżanek. Zajęcia przeplatane były różnymi grami integracyjnymi. Dzieci wykonywały również szaszłyki owocowe poprzedzone zajęciami plastycznymi „Owocowy zawrót głowy”. Podczas zajęć kulinarnych wykorzystano sprzęt kuchenny pozyskany z projektu #LaboratoriaPrzyszłościW zajęciach wzięły udział 22 osoby.

20.05.24 Z okazji Dnia Pszczoły obchodzonego 20 maja uczniowie klasy 1c 16 maja poznali życie i funkcjonowanie tych jakże pożytecznych owadów. Najpierw obejrzeliśmy film o pszczołach, a następnie przystąpiliśmy do wykonywania lapbooków. Uwieńczeniem, a zarazem utrwaleniem naszej wiedzy było dopasowywanie pełnionej funkcji w ulu do odpowiednich pszczółek, a wszystko to z wykorzystaniem robotów Codey Rocky oraz tabletów uzyskanych z programu  #LaboratoriaPrzyszłości.W zajęciach brało udział 24 uczniów.

13.05.24 Większość z nas lubi chodzić do kina. Dziś uczniowie klasy 1a, na warsztatach "Poznajemy kino!" w Światowidzie, mieli okazję poznać kilka kinowych sekretów. Dowiedzieli się między innymi kto włącza film, jak nazywa się urządzenie do wyświetlania filmów. Udali się także w przeszłość, by dowiedzieć się jak się narodziło kino.  Do wykonania zdjęć wykorzystano aparat z projektu #LaboratoriaPrzyszłości. W zajęciach wzięły udział 24 osoby.

09.05.24 1B podczas dzisiejszych zajęć kulinarnych przygotowała przepyszną pizzę świetnie się przy tym bawiąc. Zapach unosił się w całej szkole. Zajęcia zostały zrealizowane dzięki naszej pracowni kulinarnej pozyskanej w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. W zajęciach wzięły udział 22 osoby.

06-08.05.24 Uczniowie klasy 3a i 6a zakończyli swój pobyt w ośrodku "Halo Mazury" wszyscy wrócili cali, zdrowie i uśmiechnięci. Wspólnie spędzony czas był bardzo owocny. Wspólne wspinaczki na ściankę, gra w piłkę, quady, zabawy, rozmowy i wiele innych atrakcji. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie długo będą wspominać ten czas. My jako wychowawcy jesteśmy bardzo zadowoleni z czasu spędzonego z Wami. Jesteście super klasami, noce też były spokojne. Dziękujemy pani Patrycji Sulich- Stefanowicz za opiekę nad naszymi uczniami. Zdjęcia wykonano aparatem Canon z projektu #LaboratoriaPrzyszłości. W Zielonej Szkole wzięło udział 49 uczniów.

06.05.24 Uczniowie klasy 3c- Zwiedzamy Polskę, poznajemy polskie góry ich wysokość, najwyższe szczyty, roślinność i zwierzęta. Piękna nasza Polska cała. #LaboratoriaPrzyszłości. W zajęciach wzięło udział 20 uczniów.