Gala PRYMUSA Roku Szkolnego 2022/2023 odbyła się 23 lutego. Ta uroczystość wpisała się już na stałe do tradycji szkoły.

Ta uroczystość wpisała się już na stałe do tradycji szkoły. Jak co roku nasi ,,najlepsi z najlepszych" odebrali dyplomy i upominki za wzorową postawę i wybitne wyniki w nauce. W tym roku uczniowie otrzymali statuetkę przedstawiającą kaganek wiedzy, czyli symbol wiedzy i mądrości.
Uroczystość odbyła się w dwóch turach. Galę Prymusa otworzyła Pani Dyrektor Izabela Milusz. Powitała uczniów życzeniami i  gratulacjami. Wszystkim wyróżnionym towarzyszyli Wychowawcy i Rodzice.
Jak zawsze uroczystość uświetniły występy młodych artystów: Hani Martyny z klasy 3c, Dominiki Bujnik z klasy 7b, Dominiki Marculi z klasy 4a i Nadii Chojnowskiej z klasy 4d.
Tradycyjnie oprócz rozdania nagród Prymusom, Pani Dyrektor nagrodziła Super Prymusów. W tym roku była to
Wiktoria Ładna (4d), Alicja Czkuj (5c), Anna Malewicz (6b) i Antonina Paluszkiewicz (7b). Podziękowania otrzymali również Super Rodzice: Państwo Monika i Waldemar Kalkowscy, Katarzyna i Jarosław Chorąży, Monika i Radosław Bromińscy, Małgorzata i Marek Dzienis.
Super Klasą ze średnią ocen 5,11 została klasa IVd.
To uroczyste wydarzenie na pewno na długo zapadnie w pamięci naszych Prymusów. Podczas gali na ich twarzach malowały się emocje pełne wzruszenia i radości, czego świadectwem jest wspaniała fotorelacja.