Miło mam poinformować, iż w wyniku  IV edycja ogólnopolskiego konkursu Do Hymnu, nasza szkoła znalazła się w gronie zwycięzców województw.
Zajęła I miejsce w województwie Warmińsko-Mazurskim, a tym samym otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł.

Odbiór nagrody odbędzie się na uroczystej Gali w dniu 14 06 2022 w Warszawie.

W przesłuchaniach wzięło udział 23.971 uczniów z 174 szkół w całej Polsce. Zwycięzców wyłoniła komisja konkursowa, złożona ze znakomitych pedagogów, profesorów uczelni muzycznych, autorytetów polskiej chóralistyki. Przewodniczącym komisji konkursowej jest Krzysztof Kozłowski, a jurorami głównymi: prof. Wiesław Delimat, prof. Anna Domańska, prof. Dariusz Dyczewski, prof. Aleksandra Grucza-Rogalska, prof. Roman Grucza, dr hab. Barbara Halec, prof. Stanisław Krawczyński, prof. Wojciech Maciejowski, prof. Wioletta Miłkowska, prof. Małgorzata Nowak, prof. Grzegorz Oliwa, prof. Aleksandra Paszek-Trefon, dr hab. Barbara Pazur, dr  Barbara Rafałko, dr Katarzyna Sobas, dr hab. Barbara Sobolczyk, mgr Krystyna Stańczak-Pałyga, mgr Eliza Szymańska.