REJONOWY KONKURS MATEMATYCZNY
LIGA MŁODYCH MATEMATYKÓW
dla uczniów klas IV, V, VI i VII – rok szkolny 2022/2023

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu, nauczyciele matematyki

Cele: propagowanie i przybliżanie wiedzy matematycznej, rozwijanie zdolności matematycznych,
kształcenie u dzieci uczciwej rywalizacji.

Regulamin konkursu:
1. Konkurs jest skierowany do uczniów klas IV, V,VI i VII szkół podstawowych.
2. Udział w konkursie jest bezpłatny.
3. Konkurs odbędzie się 25 marca 2023 r. o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej nr 16 w Elblągu ul. Sadowa nr 2.
4. Zadania konkursowe dostosowane są do wymagań programowych klas IV, V, VI i VII szkoły podstawowej.
5. W konkursie biorą udział wytypowane osoby klas IV, V, VI i VII danej szkoły (po jednej osobie z każdego poziomu).
6. Udział szkoły w konkursie należy zgłosić drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 17 marca 2023 roku. W zgłoszeniu należy podać nazwę szkoły
oraz ilość uczniów reprezentujących daną szkołę.
7. Uczestnicy konkursu rozwiązują zadania indywidualnie (czas rozwiązania zadań wynosi 90 minut).
8. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie: http://sp16.elblag.pl
9. O terminie wręczeniu nagród poinformujemy telefonicznie.

W przypadku niejasności związanych z regulaminem prosimy o kontakt mailowy:

Zgłoszenie do wydruku: Liga Matematyków