Dzisiaj w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021 odbył się turniej gier planszowych, połączony z rodzinnym festynem integracyjnym oraz uroczystym zakończeniem roku szkolnego na Naszej świetlicy.

Na początku wręczyliśmy dyplomy i nagrody dla najbardziej aktywnych i wzorowych uczniów. Był również słodki poczęstunek. Następnie zabawa przeniosła się na szkolne podwórko, gdzie mogliśmy zagrać w piłkę, rysować kredą czy modelować z balonów.  Wspólnie z rodzicami rozegraliśmy turniej gier planszowych dzięki czemu mogliśmy wręczyć dyplomy i nagrody dla każdej rodziny.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i gościom za przybycie i wspólną zabawę ze swoimi pociechami.

Dziękujemy również za ten trudny dla wszystkich rok szkolny i do zobaczenia po wakacjach!

Wychowawcy świetlicy.