Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Erasmus+
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne
Certyfikaty
Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Zagłosuj na nasz projekt !!!


OD 18 WRZEŚNIA DO 9 PAŹDZIERNIKA

GŁOSUJEMY NA INICJATYWĘ BUDŻETU OBYWATELSKIEGO,
CZYLI NA MAŁY PROJEKT

Mini-centrum Gier Planszowych

"Planszówka vs Komputerówka"


Kliknij i zagłosuj na nas...

POINFORMUJ WSZYSTKICH DOROSŁYCH I MŁODZIEŻ,
KTÓRA UKOŃCZYŁA 16 ROK ŻYCIA!

GŁOSUJ NA MAŁY PROJEKT ZADANIE NR 2

GŁOS MOŻNA ODDAĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY LUB W ŚWIETLICY


Bardzo prosimy o wsparcie naszego zadania


"Każdy tańczyć może..."
We wtorek uczniowie kl. III b udali się do Szkoły Tańca Broadway, gdzie uczestniczyli w zajęciach taneczno- ruchowych. Po krótkiej rozgrzewce, pod czujnym okiem instruktora przyszedł czas na naukę krótkiego układu tanecznego. A figury taneczne wcale nie były proste. Żwawe tempo zajęć sprawiło, że buzie dzieci szybko się zaróżowiły. Prócz nauki kroków tanecznych było też sporo śmiechu. Dzieciom spodobała się zabawa „Gitara”, której jednym z elementów był „popis” możliwości wokalnych, tzn. im głośniej, tym lepiej.

Zobacz zdjęcia...

Zajęcia klasy 3d na torze wrotkarskim
14 września uczniowie klasy 3d rozpoczęli pierwsze zajęcia na nowym torze wrotkarskim. Wszystkie dzieci otrzymały nowy sprzęt i mogły doskonalić swoje zdobyte rok wcześniej umiejętności. Zabawa była wspaniała. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.

Zobacz zdjęcia...

Narodowy Dzień Sportu
7 października (sobota) obchodzony będzie Narodowy Dzień Sportu. Tego dnia, w kilkudziesięciu miastach w Polsce, odbędą się różnego rodzaju festyny i imprezy sportowe W tym roku w ogólnopolską akcję włączył się także nasze miasto, które przygotowało turniej tenisa stołowego oraz bieg na orientację.
Miłośnicy biegania spotkają się w sobotę 7 października o godz. 10.00 w Bażantarni przy Restauracji Myśliwska, gdzie odbędzie się bieg na orientację. W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni, bez względu na wiek i płeć.
Tego samego dnia, także o godz. 10.00, rozpocznie się Grand Prix Elbląga w Tenisie Stołowym. W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni amatorzy, którzy w dniu imprezy zgłoszą się w biurze zawodów mieszczącym się w hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Kościuszki 77a.

Elbląski Klub Sportowy Mlexer
Zarząd LKS Mlexer, informuje, że klub uczestniczy w programie Funduszu Społecznego Grupy Żywiec 2017 przeznaczonego dla dzieci, młodzieży i dorosłych pt. "Sportowa Rodzina". Klub zaprasza na zajęcia uczniów wraz z opiekunami.

Więcej informacji: telefon kontaktowy 503 022 789 lub 515 216 676

MegaMisja !!!

Na kolejnych zajęciach z MegaMisji dzieci zdobyły umiejętność właściwego przedstawienia się. Autoprezentacja, którą robiły nie sprawiła im większych problemów. Już wiedzą, że nie należy opowiadać wszystkiego o sobie. W Internecie dla bezpieczeństwa stosuje się awatary i nicki. Wnioski z dzisiejszych zajęć...należy umiejętnie i bezpiecznie korzystać z Internetu, nie należy w nim ujawniać wszystkich swoich danych.

Zobacz zdjęcia...

Zbiórka karmy dla zwierząt
Informujemy że z dniem dzisiejszym w naszej szkole
rozpoczęła się zbiórka karmy dla zwierzaków!


Organizacja:
• uczniowie przynoszą karmę do swoich wychowawców
• wychowawcy w dniu 24 X 2017 r. przekazują karmę do świetlicy szkolnej
• wyłoniona zostanie jedna klasa, która zbierze i przekaże największą ilość karmy
• koordynator zbiórki poinformuje wychowawcę klasy o zwycięstwie oraz o terminie realizacji nagrody
• organizator zbiórki przekaże karmę do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Elblągu

Nagroda: Zwycięską klasę czeka nagroda niespodzianka a także spotkanie z behawiorystą i zoopsychologiem- Michałem Mazurkiewiczem oraz grupą Elbląskie Goldeny!!

Wrażliwych na los bezdomnych zwierząt prosimy o zaangażowanie się w akcję, której cel jest tak szczytny. Dzięki wspólnym wysiłkom, podjętym działaniom mamy szanse osiągnąć sukces. Liczymy na wasz aktywny udział.

W imieniu zwierząt z góry dziękujemy!!!

MegaMisja !!!

Poniedziałkowe zajęcia na świetlicy obfitowały w wiele atrakcji. Dzieci wykonały dwa zadania z MegaMisji. Pierwsze zadanie...pachnące jesienią...było kolorowe, szeleszczące a nawet matematyczne, ponieważ tworzyły zbiory i podzbiory darów jesieni, liści, kwiatów i nasion. Stworzyły piękne ZIELNIKI dla profesora Florka, który już teraz może prowadzić lekcje przyrody dla Julki i Kuby. Drugie zadanie dotyczyło wiedzy, którą już posiadają. Panie w świetlicy od zawsze uczą, czym jest zdrowa żywność, w co powinniśmy wyposażać nas organizm...w myśl zasady, że jesteśmy tym, co jemy. Pamiętamy także o tym, że sport i wysiłek fizyczny są niezbędne dla zdrowia. Plakaty o zdrowej żywności dzieci wykonały na dzisiejszych zajęciach.

Zobacz zdjęcia...

Podsumowanie akcji "Dbamy i mamy"

29 września 2017 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie akcji ekologicznej pod nazwą „Dbamy i Mamy”. W ramach współpracy z Hipermarketem E. Leclerc gościliśmy Panie: Elizę Leszczyńską- Rogalską i Monikę Kępińską z Zakładu Utylizacji Odpadów w Elblągu, Pana Huberta Pazio z Agencji Reklamowej „SAINT” z Warszawy, Pana Bartłomieja Bujnika- pasjonatę i miłośnika przyrody. Uroczystość zainaugurowała Pani wicedyrektor Marzena Otłowska, która nawiązała do wieloletniej tradycji naszej szkoły związanej z promowaniem postaw proekologicznych wśród młodszych i starszych. Dzień ekologii świętujemy od pięciu lat. Zachęcamy uczniów, rodziców, nauczycieli, przyjaciół szkoły do dbałości o środowisko przyrodnicze wokół nas. Podczas uroczystego rozpoczęcia „Dbamy i Mamy” uczniowie klas 0 - VII, rodzice oraz przybyli goście zostali zaproszeni do obejrzenia części artystycznej, w wykonaniu klasy 2a, 2b, 6a, 7c. Uczniowie, będący na widowni, uczestniczyli w zabawach ekologicznych: prezentowali okrzyki ekologiczne, wykonane czapeczki, transparenty. Natomiast uczniowie będący na terenie przyszkolnym, mieli okazję uczestniczyć w sztafecie ekologicznej. Podczas przerwy, uczniowie mogli skosztować zdrowych sałatek oraz domowych wypieków, za które bardzo dziękujemy Rodzicom. Na koniec imprezy podsumowano konkursy: plastyczny pt. „Eko-bohater” oraz „Stworki- potworki”, fotograficzny „Ekologia w moim domu”. Nagrodzono najlepszych zbieraczy surowców wtórnych.
Z okazji Dnia Chłopaka odbyły się wybory „Mistera ekologii”. Uczniowie zaprezentowali się również w „Modzie ekologicznej”.Nagrody, które otrzymali zostały ufundowane przez Hipermarket E. Leclerc oraz ZUO.

Nagrodą główną był Laptop z przeznaczeniem na cele edukacyjne.


Jak co roku miło spędziliśmy czas w gronie społeczności szkolnej i lokalnej. Tegoroczny program „Dbamy i Mamy” obfitował w wiele konkursów tematycznych, ciekawe zadania połączone z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Ponadto wygłoszono pogadanki o przyrodzie, przeprowadzono lekcje o ochronie środowiska, podsumowano akcję Sprzątanie Świata 2017.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz uczestnikom

za wspaniałą zabawę, a sponsorom za nagrody!


Zobacz zdjęcia...
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII
Plany lekcji
Plany lekcji

Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII
Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej