Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Erasmus+
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Kategorie newsów
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne


Certyfikaty
Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Podsumowanie roku szkolnego 2016/2017 w klasach 4-6

Dnia 20.06 podczas apelu Samorządu Uczniowskiego podsumowano osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017. Uczniowie otrzymali nagrody, wyróżnienia, dyplomy za udział w konkursach zarówno klasowych, szkolnych oraz międzyszkolnych. W związku ze zbliżającymi się wakacjami przypomniano także zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku.

Życzymy wszystkim udanego odpoczynku i bezpiecznych wakacji!


Zobacz zdjęcia...

Sportowe powitanie pierwszaków

Dnia 19 czerwca 2017 r. w murach naszej szkoły pojawili się przyszli pierwszoklasiści wraz ze swoimi Rodzicami. Był to ich pierwsze spotkanie ze swoimi Paniami. Niespodziankę przygotowali dla nich nauczyciele wychowania fizycznego. Zorganizowali „Mini bieg Piekarczyka”. Każdy uczestnik biegu otrzymał potem symboliczny medal. Dzieci z uśmiechami na twarzy wróciły do swoich rodziców, którzy w tym czasie uczestniczyli w spotkaniu z Panią Dyrektor, wychowawcami, psychologiem, pedagogiem, logopedą oraz kierownikiem świetlicy.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie.


Zobacz zdjęcia...

EKO- MISTRZ KIEROWNICY 2016/2017

Wszyscy uczniowie klas czwartych, którzy zdobyli swoje pierwsze prawo jazdy- kartę rowerową wzięli udział w turnieju EKO- MISTRZ KIEROWNICY. Wykazali się znajomością przepisów i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zaprezentowali umiejętność jazdy na rowerze. Najlepsze wyniki osiągnął JAN WÓJCIK uczeń klasy 4 c i otrzymał tytuł EKO- MISTRZ KIEROWNICY 2016/2017.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów oraz szerokiej drogi.

Zajęcia z ratownikiem WOPRu
W dniu 19 czerwca pani ratownik z WOPR Elbląg przeprowadziła szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej. W szkoleniu brały udział dzieci ze świetlicy dziennej jak i popołudniowej. Uczestnicy zostali zapoznani z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi pomocy poszkodowanym. Zajęcia podzielone były na dwie części teoretyczną jak również praktyczną. Dzieci mogły wykonywać ćwiczenia imitujące sytuację ratujące życie ludzkie. Była to doskonała lekcja udzielania pierwszej pomocy.

Zobacz zdjęcia...

Klasa 6 C w Sądzie Okręgowym i Rejonowym
Klasa 6 C wybrała się do Sądu Okręgowego w Elblągu. Uczniowie zwiedzili zabytkowy budynek sądu, szli przejściem dla oskarżonych, zasiadali na krześle sędziego i miejscach dla świadków, obrońcy i oskarżonych. Dowiedzieli się jak wygląda rozprawa sądowa, czy trudno jest być sędzią i orzekać wyroki, jakie wykształcenie trzeba zdobyć na to stanowisko. Uczniowie podczas rozmowy z pracownikiem sądu p. Katarzyną Bogusławską wykazali się dużą dojrzałością w zadawaniu pytań. Można być dumnym z takich uczniów.

Zobacz zdjęcia...

Bezpieczny wypoczynek
Zachęcamy wszystkich Państwa do obejrzenia filmu edukacyjnego pt: „Bezpieczne przebywanie na akwenach śródlądowych i uprawianie sportów wodnych”, zrealizowanego przez Grupę Specjalną Płetwonurków RP. Dokument został objęty patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Wojewody Warmińsko –Mazurskiego. Film zawiera ważne informacje dot. właściwego zachowania się nad wodą i korzystania z kąpieli w akwenach, a także instruktaż dotyczący postępowania w przypadkach zdarzeń na obszarach wodnych i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zobacz film...

Nabór ZKS Olimpia Elbląg

W Elblągu 21.06.2017 r. o godzinie 18.00 na boisku przy ulicy Moniuszki odbędą się testy dla dzieci, które od wrześnie chcą reprezentować barwy klubu ZKS Olimpia Elbląg. Testy przeznaczone są dla dzieci urodzonych w roku 2006, 2007 i 2008.

Zapraszamy ! ! !

Podsumowanie projektu"T.E.A.M- Twórcza Edukacja, Aktywna Motywacja"

W czerwcu 2017 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie realizacji projektu „T.E.A.M–Twórcza Edukacja, Aktywna Motywacja” współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus + Power, na które zaproszono Dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu Małgorzatę Sowicką, konsultanta W-MODN Mariolę Chodakowską-Malkiewicz oraz wszystkich uczestników projektu. Projekt umożliwił wyjazd 8 nauczycielom na mobilność edukacyjną do Lincoln w dniach 29.01– 04. 02. 2017 r. Głównymi założeniami projektu było podniesienie motywacji do pracy wśród uczniów i pracowników szkoły poprzez nabycie umiejętności posługiwania się nowoczesnymi i innowacyjnymi technikami oraz zwiększenie wymiaru europejskiego placówki. W trakcie wizyty nauczyciele odwiedzili 7 szkół w kilku miastach: Lincoln, Grimsby, Louth, Millfield i Gowt. Wizytowali szkoły podstawowe (primary school) oraz odpowiedniki naszych gimnazjów. Obserwowali zajęcia grup przedszkolnych, klas młodszych a także lekcje: historii, muzyki, matematyki, chemii, języka angielskiego, hiszpańskiego, mandaryńskiego, zajęć komputerowych i przedsiębiorczości. Poznawali również pracę administracji i sposób zarządzania angielską szkołą. Podczas spotkania przedstawiono prezentację multimedialną, która pokazała w skrócie przebieg wyjazdu, główne założenia projektu oraz korzyści płynące z jego realizacji i sposoby wykorzystania nabytych umiejętności w pracy dydaktyczno- wychowawczej. Założenia programowe projektu zostały w pełni zrealizowane, a zamierzone cele osiągnięte. Korzyści płynące z jego realizacji wystąpiły na wielu płaszczyznach, ale najważniejszym elementem wymiany był rozwój osobisty jej uczestników. Zdobyto nowe doświadczenia i umiejętności z zakresu metodyki nauczania, technik pracy z uczniami , motywowania uczniów do nauki. Uczestnicy szkolenia mieli możliwość doskonalenia języka angielskiego. Poznali kulturę, obyczaje i dzień codzienny mieszkańców Anglii.
Poznanie tych zagadnień z pewnością będzie procentować w dalszym doskonaleniu pracy nauczycieli, a także kształceniu uczniów na różnych przedmiotach. Z pobytu w Wielkiej Brytanii wszyscy uczestnicy projektu wynieśli nie tylko ciekawą wiedzę i umiejętności, ale również wspaniałe przeżycia i wspomnienia. Był to czas spędzony bardzo aktywnie i spełnił wszystkie zakładane oczekiwania.

Z tego miejsca pragniemy podziękować Wszystkim

za włożony trud i wysiłek w realizację tego projektu.

Ogólnopolski konkurs ekologiczno- przyrodniczy EDI
Dnia 26 kwietnia 2017 roku odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs ekologiczno-przyrodniczy EDI.

Poniżej prezentujemy wyniki:
Joanna Żabowska – miejsce 18
Oliwia Gudłajtis – miejsce 21
Dominik Jarosz – miejsce 22
Zuzanna Orzechowska – miejsce 24
Michał Kica – miejsce 25
Maria Mikłosz – miejsce 26
Oliwia Zielińska – miejsce 26
Amelia Kutowska – miejsce 27
Natalia Tatarek – miejsce 27

Dziękujemy uczniom za udział i gratulujemy wyników!!!
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII
Plany lekcji
Plany lekcji

Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII
Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej