Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Egzamin ósmoklasisty
Jubileusz 60-lecia szkoły
Zielone Zacisze
Erasmus+
Eksperyment edukacją przyszłości
Eksperyment w matematyce
Doradztwo zawodowe
Rok dla niepodległej
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Aktywna tablica
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne

Certyfikaty


Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Półzimowisko


Informacja o półzimowisku ...

Konkurs Master English
W naszej szkole odbyła się I edycja międzyszkolnego konkursu dla klas 6-7 Master English. Uczniowie mieli do wykonania zadania takie jak turniej Kahoot, zadania z idiomami, zadanie ze słuchu, rozumienie tekstu. Mieliśmy zaszczyt gościć u siebie drużyny że szkół podstawowych nr 3, 6, 12, 18, 19 oraz szkołę z Węziny i Zakonu Pijarów.
A oto zwycięskie drużyny:
I miejsce SP 16 - Klaudia Manelska i Jakub Wojtczak
II miejsce SP 18 - Marta Hajdukiewicz i Karolina Songin
III miejsce SP 6 - Maria Jankowska i Hanna Łukaszczyk


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Dziękujemy wszystkim za super zabawę i zapraszamy na kolejną edycję :)


Zobacz zdjęcia...

Andrzejkowy Wieczór Wróżb


Tradycja andrzejkowa znana jest w Polsce od prawie 500 lat. Andrzejki związane są nieodłącznie z wróżbami, do których niegdyś podchodzono bardzo poważnie. Obecnie Andrzejki to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy. W ten jeden wyjątkowy listopadowy wieczór wróżymy sobie. Wierzymy, że wróżby te mają niezwykłą moc. W czasie tego wieczoru mamy okazje sprawdzić, jaka czeka nas przyszłość.

Lecz pamiętajmy - wróżby to tylko żarty.


Zobacz zdjęcia...

WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE NA KALENDARZ ADWENTOWY
Dnia 27 listopada 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej SPSK w Elblągu odbyło się rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu na kalendarz adwentowy. Organizatorem konkursu była Państwowa Szkoła Zawodowa w Elblągu oraz wspomniana wyżej szkoła. Patronat honorowy objął Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku.

Z ogromną radością informujemy, iż uczennice z klasy VIIa (Aleksandra Szostek, Patrycja Płaza, Gabrysia Tracz) oraz uczennica z klasy VIIc (Dagmara Beksa) uzyskały WYRÓŻNIENIE.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i

dziękujemy za zaangażowanie oraz wkład pracy w wykonanie kalendarzy adwentowych !!!


Zobacz zdjęcia...

"Razem na Święta"
Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego serdecznie zapraszam do udziału w akcji „Razem na Święta”.
W ramach przedsięwzięcia zachęcamy uczniów do podjęcia działań z zakresu wolontariatu, m.in.: pomocy osobom starszym w przedświątecznych zakupach i porządkach, przygotowania świątecznych kartek z życzeniami dla pacjentów lokalnych szpitali/hospicjów, zorganizowania zbiórki darów dla lokalnego schroniska dla zwierząt czy wsparcia organizacji oferującej pomoc Polakom mieszkającym na Kresach.

Aby zgłosić swój udział w akcji, należy wypełnić ankietę widoczną w Strefie dla zalogowanych w SIO (zakładka „Ankieta”). Na zgłoszenia czekamy do 19 grudnia do godz. 12:00. Szczegóły dotyczące przedsięwzięcia znajdą Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W załączeniu przekazuję list Ministra Edukacji Narodowej.

Bądźmy razem na Święta!


Z poważaniem Anna Ostrowska Rzecznik Prasowy MEN

List MEN ...

Zajęcia kulinarne- Kanapki Koktajlowe

Nieodłącznym elementem wielu spotkań w gronie znajomych są ponadczasowe kanapki koktajlowe. Kolorowe mini kanapki z różnorodnymi dodatkami są świetną przekąską na zbliżające się Andrzejki. Ich przygotowanie nie zajmuje dużo czasu wystarczy dobra organizacja i dokładne zaplanowanie. Nasze kanapeczki to mix wędlin, serów i kolorowych warzyw. Nie bójmy się więc łączyć różnych smaków, tekstur i kolorów. Kanapki są pełne smaków i trudno się od nich oderwać, przy tym wyglądają obłędnie.

Zobacz zdjęcia...

AUTUMN ON THE FARM
25 listopada uczniowie klasy 2b Agatka Baranowska i Maciek Januszaniec, 3c Hania Miros i 3b Filip Szwarc reprezentowali naszą szkołę na konkursie języka angielskiego AUTUMN ON THE FARM w SP 11. Uczniowie
zmierzyli się z wieloma zadaniami polegającymi głównie na znajomości słownictwa. W konkursie wzięło udział 9 drużyn, a zwyciężyli reprezentanci gospodarzy.

Dziękujemy za doskonałą zabawę.


Zobacz zdjęcia...

Miejskiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego "Mój pupil"
25 listopada odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu fotograficznego „Mój pupil”. W konkursie wzięły udział 32 osoby, które nadesłały 79 zdjęć. Przewodniczący jury, Tomasz Wyrwas, wręczył dyplomy oraz nagrody laureatom konkursu:
I miejsce – Nikodem Klajn z SP9
II miejsce – Antonina Paluszkiewicz z SP16
III miejsce – Julita Sądej z SP14


Wyróżnienie – Julia Czaja z SP16

Zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia najlepszych zdjęć, które zaprezentowano na wystawie.

Gratulujemy zwycięzcom oraz ich opiekunom.

Cieszymy się, że tak liczna grupa uczniów wzięła udział w konkursie


Zobacz zdjęcia...

Szkoła do Hymnu

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła do hymnu”.

W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania.

Z poważaniem

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN"Szkoła Pamięta" - podziękowanie za udział w akcji!

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła pamięta”, która miała swój finał w piątek, 25 października br. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności.

Do akcji „Szkoła pamięta” przyłączyło się prawie 1,3 mln uczniów oraz 108 tys. nauczycieli. Otrzymaliśmy w sumie 11 208 zgłoszeń od szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.

Łączę wyrazy szacunku

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN".

Zostań wolontariuszem- zaproszenie od Szefa Sztabu

"Kochani zagrajmy razem...

Czekamy na Was od 12 listopada...do 10 grudnia


Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji XXVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Już 12 stycznia 2020 roku po raz 28 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Tegoroczny temat finału: „Będziemy zbierali pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej".

Zapraszam Państwa do bycia -
Wolontariuszem XXVIII Finału WOŚP !!


Ilość miejsc jest ograniczona !!


Rejestracja wolontariuszy /dwie ścieżki rejestracji/:

1. W Sztabie: Zgłaszamy się w siedzibie Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26, zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości oprócz danych osobowych podajemy adres e-mail, nr telefonu komórkowego oraz wyrażamy pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w XXVIII Finale WOŚP w Elblągu.

2. Rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem.

Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia musisz udać się do Sztabu aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Rejestracją wolontariuszy XXVIII Finału WOŚP w Elblągu zajmuje się:

Regionalne Centrum Wolontariatu ul. Związku Jaszczurczego 17/26
od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel. 600 384­-230

Szef Sztabu

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu

Bogusław Milusz".

Udział uczniów w Akcji BohaterON-włącz historię

BohaterON-włącz historię! to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. W tym roku wzorem lat ubiegłych również uczniowie klas V-VIII naszej szkoły wzięli udział w powyższym wydarzeniu. Uczniowie po głębszym zapoznaniu się z biogramami powstańców, wykonali następnie własnoręcznie kartki, które później wypisali i wysłali. Zdarzyły się również listy adresowane do konkretnych uczestników Powstania warszawskiego. Powyższa akcja ma na celu uwrażliwienie uczniów na postawę i losy bohaterów powstania.

#SzkołaDoHymnu

#SZKOŁADOHYMNU

Uroczyste obchody Święta Niepodległości

z udziałem naszych uczniów.


Zobacz zdjęcia...
Kalendarz
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Jadłospis
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa I- VIII
Gazetka szkolna
Nasza Szesnastka
Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Program wychowawczo- profilaktyczny
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Zasady postępowania
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VIII


Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej