Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Erasmus+
Eksperyment edukacją przyszłości
Rok dla niepodległej
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Aktywna tablica
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne

Certyfikaty
Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Wycieczka do Zagrody Kociewskiej
W piątek 25.05.18 klasa I a i I d wybrały się na wycieczkę do Zagrody Kociewskiej do Godziszewa. Pogoda nam dopisała i uczniowie mogli z radością korzystać ze wszystkich czekających na nich atrakcji. Uczniowie szukali ukrytego w piasku złota, skakali po wielkiej Skoczej Górze, jeździli na retro autkach, karmili zwierzątka, grali w mini golfa itp.. Uwieńczeniem tego wspaniałego dnia było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek. Uczniowie byli zachwyceni wszystkimi atrakcjami i uśmiechy nie schodziły im z twarzy jeszcze nawet podczas powrotu do Elbląga.

Zobacz zdjęcia...

Zebrania z Rodzicami.


ZEBRANIA RODZICÓW ODBĘDĄ SIĘ
29.05.2018 r.- wtorek -

W NASTĘPUJĄCYCH GODZINACH I GABINETACH:


O godzinie 16.00

0- (konsultacje)- GAB.58
1B-GAB.55
1C-GAB.60
1D-GAB.54
2B-GAB.52
3A-GAB.51
3B-GAB.50
3D-GAB.52
4A-GAB.44
4B-GAB.37
4C-GAB.39
4D-GAB.38
5C-GAB.41
7B-GAB.43
7C-GAB.42

O godzinie 17.00

1A-GAB.54
2A-GAB.60
3E-GAB.51
5B-GAB.36
7A-GAB.40

Nauczyciele pełnią dyżur od 16 do 18.00


Zapraszamy !!!


Wycieczka do Narusy
W ten piękny słoneczny dzień klasy 0 i 2a wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Narusie. Czekały tam na nas niespodzianki. Pierwszą z nich była przejażdżka kucykiem, następnie wyruszyliśmy bryczką do lasu ,,wilczym szlakiem,,.Po powrocie czekało na nas ognisko i pyszne kiełbaski. Gdy brzuszki były pełne przyszedł czas konkursów i zagadek. Czas minął szybko.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w opiece nad naszymi pociechami.


Zobacz zdjęcia...

Konkurs piosenki angielskiej

Dnia 23 maja uczennice naszej szkoły Daria Komoń z klasy 7a, Dominika Bujnik i Aleksandra Nowak z klasy 2b wzięły udział w konkursie piosenki angielskiej YOU CAN SING ... WELL organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 im. Jana Brzechwy w Elblągu. W konkursie wystąpili uczniowie z pięciu elbląskich szkół podstawowych i wykonali piosenki w języku angielskim. Konkurs wygrała reprezentantka SP 21, a nasza uczennica Daria Komoń zajęła trzecie miejsce. Najmłodsze w konkursie uczennice Dominika Bujnik i Aleksandra Nowak otrzymały wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy sukcesów.


Zobacz zdjęcia...

"ENGLISH SPEAKING COUNTRIES- What do we know?"

Dnia 16 maja uczniowie naszej szkoły Emilia Gruszkiewicz z 5b, Kacper Greń z 5c, Joanna Żabowska z 6b oraz Adam Urban z klasy 6c wzięli udział w 7 edycji konkursu „ENGLISH SPEAKING COUNTRIES – What do we know?” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu. Partnerem konkursu była Szkoła Języków Obcych Empik School. Uczestnicy konkursu (drużyny) zmierzyli się w konkurencjach sprawdzających wiedzę o krajach anglojęzycznych, które dotyczyły różnych umiejętności np. czytania ze zrozumieniem, słuchania, literowania. Każdy zespół dodatkowo posiadał jeden element ubioru bądź gadżet odróżniający go od innych drużyn, nasi uczniowie reprezentowali Irlandię. Konkurs wygrali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1, a nasz zespół otrzymał nagrodę za najlepsze zaprezentowanie państwa anglojęzycznego.

Serdecznie gratulujemy.


Zobacz zdjęcia...

Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Czytaj, bo warto!!!"
W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Czytaj, bo warto!!!”. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie listu otwartego skierowanego do rówieśników i zachęcenie do czytania książek o tematyce historycznej i patriotycznej. W części plastycznej należało przygotować plakat promujący czytelnictwo. Swoje prace konkursowe przygotowali uczniowie następujących elbląskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 12, Szkoły Podstawowej nr 14, Szkoły Podstawowej nr 9 oraz Zespołu Szkół Pijarskich.
W poprzednim tygodniu (17 maja) wyłonieni zostali laureaci konkursu:

I miejsce - Maria Młodzińska z SP 14
II miejsce - Jakub Czyżyk-Skoczyk SP 12
II miejsce – zajęli ex aequo uczniowie Zespołu Szkół Pijarskich Grzegorz Wierzbicki i Szymon Cyrklewicz.


Z uwagi na bardzo wysoki poziom zgłoszonych prac wyróżnienia otrzymali: Oliwier Niewiadomski z SP 12, Wojciech Kuźba z SP 12, Nikola Kodzis z SP 14 i Igor Turkowski z SP 9.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

Gratulujemy zwycięzcom!!!

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów
List Minister Edukacji Narodowej

do rodziców i opiekunów uczniów


LIST MEN...

XXII finał konkursu na selektywną zbiórkę odpadów w placówkach edukacyjnych
Dnia 17 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się XXII finał konkursu na selektywną zbiórkę odpadów w placówkach edukacyjnych. Organizatorem konkursu jest Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu. Swoją obecnością zaszczycili nas: p. Małgorzata Sowicka (Dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu), przedstawiciele Urzędu Miasta, p. Grażyna Gaza (prokurent spółki) i przedstawiciele ZUO w Elblągu, przedstawiciel firmy REBA p. Zenon Telman, przedstawiciel firmy RECAL p. Artur Łobocki oraz przedstawiciele placówek oświatowych oraz instytucji z Elbląga i powiatu, które zajmują się działaniami ekologicznymi. Uroczystość uświetniły występy naszych uczniów z zeróweczki i klas drugich, a także Zosi Zelonki z klasy VIa.

Z ogromną radością informujemy, iż nasza szkoła

zdobyła wyróżnienia specjalne w kwocie 1300 zł.


Gratulujemy Wszystkim Nagrodzonym i Nauczycielom!!!

Dziękujemy Gościom za udział w uroczystości!!!


Bardzo dziękujemy naszym Rodzicom i Uczniom za aktywny udział w zbiórce surowców wtórnych!!!

Zobacz zdjęcia...

"Skrzynia Pełna Tajemnic"- projekt edukacyjny Muzeum Archeologiczno- Historycznego
„Skrzynia Pełna Tajemnic” – to projekt edukacyjny Muzeum Archeologiczno- Historycznego. To dzięki niemu dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej miały możliwość przenieść się w czasy Prehistorii do epoki kamienia. Dzieci dowiedziały się między innymi kim byli pierwsi ludzie i gdzie żyli. Jak wyglądali, co stanowiło ich źródło wyżywienia, z czego zrobione były pierwsze narzędzia, ozdoby czy ubrania. Nasze zajęcia z Prehistorii chociaż trochę przybliżyły nas do poznania tajemniczego świata naszych odległych przodków.

Zobacz zdjęcia...

I miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym "Zaczarowany świat baśni Andersena"
Uczennica klasy I A Oliwia Lewandowska zajęła zaszczytne I miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym "Zaczarowany świat baśni Andersena" organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 oraz Warminsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną.Oliwii serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

Praca Oliwii oraz prace pozostałych uczestników konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie zorganizowanej w Warmińsko –Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej im. Karola Wojtyły przy ulicy Św. Ducha 25 w Elblągu.

Zajęcia kulinarne- herbatnikowe torciki

Majowe zajęcia kulinarne poświęcone zostały na wykonanie mini torcików z myślą o naszych kochanych mamach. W dniu ich święta chcieliśmy zaskoczyć mamy nasza pomysłowością i kreatywnością. Bez pieczenia wykonaliśmy prześliczne i smakowite torciki, a każdy wyjątkowy, bo wykonany od serca.

Zobacz zdjęcia...

Poznajemy Kaszuby
Klasy 1b i 1c wybrały się na Kaszuby. Jednym z pięknych miejsc jest Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. To urokliwe miejsce, w którym dzieci, w towarzystwie przewodnika, mogły zobaczyć unikalne w skali świata obiekty, między innymi Najdłuższą Deskę Świata, Największy Koncertujący Fortepian Świata, Dom Sybiraka czy Bunkier TOW „Gryf Pomorski”. Zobaczyły także jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji czyli Dom do Góry Nogami, cieszący się ogromną popularnością. Tu, na własnej skórze, odczuły efekty zawirowań błędnika. W tym domu „nie dało się normalnie chodzić” jak stwierdziły dzieci. Atrakcji było wiele. Niektóre widać na zdjęciach. Nie obyło się również bez kupienia pamiątek. Czas spędzony w Szymbarku na długo utkwi w ich pamięci, pozostając miłym wspomnieniem.

Dziękujemy mamom, które poświęciły swój czas,

by opiekować się dziećmi podczas wycieczki.


Zobacz zdjęcia...
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII
Plany lekcji
Plany lekcji

Gazetka szkolna
Nasza Szesnastka
Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Program wychowawczo- profilaktyczny
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII
Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej