Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Egzamin ósmoklasisty
Jubileusz 60-lecia szkoły
Zielone Zacisze
Erasmus+
Eksperyment edukacją przyszłości
Eksperyment w matematyce
Doradztwo zawodowe
Rok dla niepodległej
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Aktywna tablica
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne

Certyfikaty


Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Certyfikat dla naszej szkoły.
Dnia 13.12.2012 roku Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty nadało naszej szkole certyfikat: "SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO". Tego dnia w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie podczas konferencji „Szkoła wobec wyzwań – bezpieczeństwo uczniów w sieci”, odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów . Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty uhonorował certyfikatami siedem elbląskich placówek. Certyfikat nadaje się szkołom wyróżniającym się ciekawymi inicjatywami i działaniami zapewniającymi bezpieczeństwo w szkole. Dokument ten jest uhonorowaniem pracy uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim za współpracę.

I Turniej Tańca Nowoczesnego- HIPNOTICK.
12.XII.2012r. dzieci z klas pierwszych,drugich i trzecich wzięły udział w I Turnieju Tańca Nowoczesnego o puchar HIPNOTICA.Wszystkie dzieci otrzymały złoty medal a szczególne wyróżnienie - puchar dla naszej szkoły zdobyli uczniowie klasy II b .

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.


Zdjęcia...

Mikołajkowa wycieczka klasy Ib i IIIc do Malborka.
W mikołajki klasy I b i III c wybrały się na wycieczkę do Malborka. Uczniowie wzięli udział w nietypowej lekcji w Muzeum Zamkowym. Zwiedzali pomieszczenia Zamku oraz szukali śladów św. Mikołaja. Na koniec zajęć otrzymali prezenty mikołajkowe. Pomimo mroźnej aury,zadowoleni wrócili do Elbląga.

Zdjęcia...

Mikołajki klasy IIb.
Dzieci naszej szkoły poza nauką potrafią mile spędzać czas na zorganizowanych imprezach klasowych. Tym razem, Rodzice klasy II b zorganizowali Mikołajki Klasowe na Placu Zabaw „Meksyk”. W oczekiwaniu na Mikołaja dzieci miały okazję, między innymi, korzystać z różnych form zabaw. Czas spędziły radośnie i wesoło.

Zdjęcia...

Zapraszamy Elblążan do udziału w akcji "Mikołajkowy prezent dla ziemi"- zbiórka elektrośmieci
Zbliżają się święta!!! Czas na porządki!!! Drodzy mieszkańcy Elbląga, jeżeli w domu, w piwnicach, komórkach macie ELEKTROŚMIECI, czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, np. przestarzałe lub zepsute pralki, lodówki, komputery, telefony, świetlówki i żarówki energooszczędne, telewizory, sprzęt audio, żelazka, telefony, wiertarki i inne podobne sprzęty zasilane na prąd lub na baterie to przynieście je do nas!!!
06.12.2012 w czwartek elbląskie placówki działające w ramach Elbląskiej Sieci Zielonej Flagi, przy współpracy z Zakładem Utylizacji Opadów zapraszają w godzinach 9.00-12.00, elblążan na zbiórkę elektrośmieci pn. MIKOŁAJKOWY PREZENT DLA ZIEMI.

Zdjęcia...

Andrzejki.
Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.
Dzieci często zastanawiają się co ich w życiu spotka, planują i marzą. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień – dzień tajemniczych wróżb i czarów.
Ten niezwykły czas miał miejsce w piątek 30 listopada, kiedy to uczniowie wspólnie bawili się na przerwach.


Zdjęcia...

Bezpieczna przerwa.
29 listopada podczas długiej przerwy uczniowie klas IV-VI mogli inaczej spędzić czas wolny niż dotychczas. W ramach konkursu BEZPIECZNA PRZERWA uczniowie z klas Vc i VIa przygotowali różnorodne formy spędzania przerw śródlekcyjnych.
Gratulacje dla uczniów klasy Vc i VIa którzy z dużym zaangażowaniem wypełniali obowiązki organizatorów powyższego zadania.


Zdjęcia...

Współpraca z młodzieżą z OHP.
Uczniowie naszej szkoły nawiązali współpracę z młodzieżą z OHP. Przygotowali oni dla uczniów klasy IIIc zabawę Hallowenową. Uczestniczyli również w zajęciach integracyjnych z udziałem uczniów kl. 0a, IIIb, IIIc . Podczas pracy w grupie pomagali młodszym dzieciom w wykonaniu "Zaczarowanego jesiennego drzewa". Przygotowali zagadki, wiersze o tematyce jesiennej. Opiekowali się maluchami podczas pląsów i zabaw ruchowych.
Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i miłą zabawę.


Zdjęcia...

Zajęcia kulinarne- tosty z domową konfiturą.
Podczas zajęć kulinarnych, dzieci wraz z p. Małgosią zrobiły pyszne tosty z domową konfiturą. Do tostów użyli trzech rodzajów pieczywa- pszennego, razowego i pełnoziarnistego. Konfitura, którą smarowali tosty była zrobiona z słodkich truskawek, dojrzałych fioletowych węgierek i soczystych wiśni.


Zdjęcia...

Akcja Bezpieczna Przerwa.
POD HASŁEM: DAJ DOBRY PRZYKŁAD INNYM BĄDŹ BEZPIECZNY W SZKOLEruszyła w naszej szkole

I EDYCJA KONKURSU DLA KLAS IV-VI

 Konkurs trwa od listopada 2012 do czerwca 2013

 Cele konkursu:

- promowanie bezpiecznych zachowań w szkole, a zwłaszcza podczas przerw

- uświadomienie uczniom, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo
swoje i innych ponosimy wszyscy

- wdrażanie społeczności szkolnej do dbałości o porządek, kulturę osobistą , kulturę języka i poszanowanie pracowników szkoły

- przestrzeganie regulaminu „Bezpieczna Przerwa”

Spotkanie z leśniczym.
Świetlicę szkolną odwiedził pan leśniczy, który podczas spotkania zapoznał nas z cyklem rozwoju drzewa i wpływem środowiska na jego rozwój. Zapoznał dzieci z tajnikami swojej pracy oraz narzędziami, których używa w codziennych czynnościach zawodowych. Zachęcał dzieci do właściwego stosunku do przyrody i zwierząt. Odpowiadał na szereg pytań zadawanych przez dzieci. S


Zdjęcia...

Regionalna konferencja programu Szkoły dla Ekorozwoju.
W ubiegły wtorek, 20 listopada 2012 roku, w Olsztynie odbyła się Regionalna Konferencja programu Szkoły dla Ekorozwoju połączona z wręczeniem certyfikatów za rok 2011/2012 i zapowiedzią nowego projektu - pn. Szkoły na tropie elektroodpadów. Podczas olsztyńskiej konferencji, w której wzięło udział niemal 200 przedstawicieli szkół z woj, warmińsko-mazurskiego, zostały wręczone 82 certyfikaty, w tym aż 55 Zielonych Flag o randze międzynarodowej, potwierdzających niezwykłe zaangażowanie regionu na rzecz ekologii.
Wśród nagrodzonych placówek znalazła się nasza 16.
To nasz wspólny sukces, cieszymy się drugi rok z rzędu międzynarodowym certyfikatem i zachęcamy wszystkich do podejmowania działań proekologicznych.

koordynatorki programu: E.Kotlik i M.Otłowska


Zdjęcia...

Szkolny Klub Bezpieczeństwa "Drzewo Zasad".
Podczas zajęć zostały utrwalone przez uczniów zasady z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dzieci wypowiadały się na temat prawidłowego przechodzenia przez ulicę, poruszania się po drogach, bezpiecznej jazdy na rowerze oraz zasad jazdy w samochodzie.
Zajęcia miały na celu kształtowanie poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.


Zdjęcia...

Pasowanie na świetliczanina.
W tym roku uroczystość pasowania odbywała się pod hasłem EURO -2012.
Podczas imprezy dzieci świetnie się bawiły, podczas konkurencji sportowo- logicznych: układały okrzyki i gesty związane z Euro, kolorowały flagi i rozwiązywały zagadki. Rozegrana została również konkurencja "Wyścigi piłek". Wychowankowie złożyły przysięgę, dzięki której zostali przyjęci do Gromady Świetlicowej.

WSZYSTKIM DOPISYWAŁ DOBRY HUMOR.Zdjęcia...
Kalendarz
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Jadłospis
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VIII
Gazetka szkolna
Nasza Szesnastka
Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Program wychowawczo- profilaktyczny
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Zasady postępowania
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VIII


Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej