Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Egzamin ósmoklasisty
Jubileusz 60-lecia szkoły
Zielone Zacisze
Erasmus+
Eksperyment edukacją przyszłości
Eksperyment w matematyce
Doradztwo zawodowe
Rok dla niepodległej
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Aktywna tablica
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne

Certyfikaty


Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Zabawa karnawałowa klas IV- VI.
Dnia 7.02.2013 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów kl.IV - VI. Dyskoteka była świetnym sposobem na integrację i wspaniałą zabawę. Dziękujemy wszystkim osobom, które dobrze się bawiły, a szczególnie tym, które przygotowały przebrania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i czekamy już z niecierpliwością na następną dyskotekę.Samorząd Uczniowski


"Sześciolatek w szkole"
W 90 procentach polskich szkół są już sześciolatki. Badania i analizy pokazują, że dzieci w tym wieku bardzo dobrze sobie radzą, osiągając w szkole wyniki czasami lepsze, niż ich siedmioletni koledzy. Wcześniejsza edukacja to szansa na rozwój dziecka.
Serdecznie zapraszamy na stronę internetową Ministerstwa Edukacji Narodowej http://www.men.gov.pl/mam6lat, gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.

Ulotka- zobacz

"Zagraj z Gazusiem"- I miejsce naszego ucznia.
W wojewódzkim konkursie "Zagraj z Gazusiem", którego organizatorami są PGNiG, Fundacja Kreatywnego Rozwoju i Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej nasz uczeń, Aleksander Schiedel z klasy IVc zajął I miejsce w kategorii klas IV-VI. Olek przygotował grę planszową o gazie ziemnym jako ekologicznym , ekonomicznym paliwie energetycznym. Spośród 108 gier edukacyjnych Olka praca okazała się najlepsza. W nagrodę otrzymał czytnik ebooka.

Gratulujemy zwycięzcy konkursu!

Zabawa karnawałowa w świetlicy szkolnej.
Trwa karnawał – czas zabawy. Podczas tego okresu w świetlicy, także zorganizowaliśmy wspaniały bal. Tańczyliśmy przy dyskotekowych rytmach, braliśmy udział w licznych konkursach. Odbyły się wybory króla i królowej balu. Nagrodzone też zostały najbardziej pomysłowe stroje.
Życzymy wszystkim w tym roku wielu takich zabaw!!!


Zdjęcia...

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
W naszej szkole uczniowie i nauczyciele kolejny już raz zagrali z Orkiestrą Jurka Owsiaka. Oj, działo się, działo! Wystartowaliśmy z kiermaszem prac dzieci, a po drodze odbyły się także licytacja, loteria i kiermasz pysznych ciast. Oczywiście, przez cały czas grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole, kwestowaliśmy. Dzięki hojności dzieci, ich rodziców oraz pracowników szkoły zebraliśmy dość sporą sumę, bo aż 1018,12 zł.

Serdecznie dziękujemy!


Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego


Zdjęcia...

Pierwsza pomoc w razie zadławienia- zobacz.
Zadławienie, z pozoru niegroźne, jest w istocie stanem zagrożenia życia. Całkowita niedrożność dróg oddechowych może doprowadzić do niedotlenienia organizmu, a w jego konsekwencji do utraty przytomności, a nawet zatrzymania akcji serca. Przyczyną zadławienia jest najczęściej utknięcie fragmentu pożywienia w górnej części dróg oddechowych. Dla dokładnego zapoznania się z elementami pierwszej pomocy osobie zadławionej warto obejrzeć film edukacyjny.Czytaj więcej...

Pasowanie na czytelnika.
W czwartek 9.01.2013 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. W świat bajek i baśni wprowadziły ich koleżanki i koledzy z klasy VIc. Był więc Czerwony Kapturek, Koziołek Matołek, Jaś i Małgosia, Robinson Kruzoe. Na zakończenie, po uroczystym ślubowaniu uczniowie klas pierwszych otrzymali pamiątkowe karty biblioteczne.

Przedstawienie bożonarodzeniowe"Cud z narodzin Dzieciątka Jezus".
Zespół teatralny"Wesoła Szkatuła" zajął II miejsce w XVIII Miejskim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Kolędniczych w MDK. Przedstawienie pt. „Cud z narodzin Dzieciątka Jezus” to ewenement w naszej szkole, bowiem wraz z uczniami z klas wystąpili nauczyciele.

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom aktorów, którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w organizacji tego wielkiego przedsięwzięcia.

Gratulujemy całemu zespołowi teatralnemu i życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej.Zdjęcia...

Bezpieczna przerwa.
W grudniu atrakcje na jedną z długich przerw przygotowały klasy IVB i VB. Liczne gry edukacyjne indywidualne i zespołowe cieszyły się dużą popularnością wśród wszystkich uczniów klas IV-VI.


Zdjęcia...

Fizyka dla smyka- pokazy naukowe dla dzieci.
Profesor Pytalski z Akademii Nauki w Olsztynie zaprezentował uczniom z klas I-VI pokazy naukowe, których głównym bohaterem było światło i kolor- rozszczepianie światła, tęcza, zabawa z kolorami, peryskop, światło stroboskopowego, laser, iluzje optyczne, podczerwień i ultrafiolet, świat oczami owadów. W czasie 45 minutowego spotkania profesor wraz z szkolnymi asystentami przeprowadził kilkanaście wspaniałych eksperymentów fizycznych z zastosowaniem unikalnych zestawów edukacyjnych. W każdym z ćwiczeń uczestniczyły dzieci , które dobrze się przy tym bawiły. Pokazy okazały się wspaniałą pomocą dla uczniów w nauce i zrozumieniu przyrody , a przede wszystkim zjawisk optycznych. Dzieci, które uczestniczyły już w pokazach były zachwycone.

Zdjęcia...

Jasełka klasy II b.
19. XII. 2012 uczniowie klasy II b z wielkim przejęciem i dumą prezentowali swoje role w przedstawieniu jasełkowym „Maleńkie dziecię w żłobie śpi” dla młodzieży w Domu Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Matki Teresy z Kalkuty oraz dla osób ze Stowarzyszenia Starszych Osób „Tacy Sami”. Występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Tego dnia dzieci również przedstawiły Jasełka swoim Rodzicom, po czym odbyło się wspólne kolędowanie a po nim nadszedł moment dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń. Wszystkie spotkania odbyły się w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.

Zdjęcia...

Bezpieczny stok.
Ministerstwo Edukacji Narodowej wspiera informacyjno-edukacyjną akcję „Bezpieczny Stok”. Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych. Celem akcji jest promocja bezpiecznych zachowań na stokach narciarskich oraz edukacja na temat odpowiedniego przygotowania do uprawiania sportów zimowych.Czytaj więcej...

Jasełka w wykonaniu klas Ic, IIa, IIIa.
Dnia 18 grudnia uczniowie klas Ic, IIa, IIIa zaprosili swoich najbliższych, na specjalnie na ten wieczór przygotowane Jasełka. Były one niesamowite. Było to bardzo miłe - zobaczyć nasze dzieciaki, które w ogóle nie stresowały się, występując przed tak dużą publicznością. Oczywiście nie obyło się bez kolęd, które przeplatały poszczególne sceny. Na koniec spotkania rodzice otrzymali prezenty wykonane przez swoje pociech. Dzieci natomiast otrzymały prezenty od Mikołaja.


Następnego dnia dzieci z klas najmłodszych obejrzały przepiękne Jasełka, które wprowadziły je w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcia...

Zdjęcia klasowe.
Informuję,
iż w Galerii Zdjęć zostały umieszczone zdjęcia poszczególnych klas.
Kalendarz
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Jadłospis
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VIII
Gazetka szkolna
Nasza Szesnastka
Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Program wychowawczo- profilaktyczny
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Zasady postępowania
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VIII


Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej