Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Egzamin ósmoklasisty
Jubileusz 60-lecia szkoły
Zielone Zacisze
Erasmus+
Eksperyment edukacją przyszłości
Eksperyment w matematyce
Doradztwo zawodowe
Rok dla niepodległej
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Aktywna tablica
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne

Certyfikaty


Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Wycieczka klasy IIb do DINOPARKU.
29.05.2013 r. klasa II b wybrała się na wycieczkę do Malborka. Cały dzień spędzili w „Dinoparku”, w którym były ruchome i wielkie figury dinozaurów. Wycieczkę rozpoczęli od spaceru po parku. Następnie wybrali się na plac zabaw, na którym było dużo zjeżdżalni, piaskownic oraz torów przeszkód. Po krótkiej zabawie, niektóre dzieci oglądały wybrany film w kinie 5D. Zwiedzali również Muzeum Skamieniałości, w którym poznali prawdziwą historię życia dinozaurów i dowiedzieli się, co wpłynęło na ich wyginięcie.

Zmęczeni przygodami, a zarazem bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu.Zobacz zdjęcia...

Wizyta klasy Ia w Gdańsku.
22 maja uczniowie z klasy Ia wzięli udział w Bałtyckim Festiwalu Nauki zorganizowanym przez Politechnikę Gdańską. Wielką frajdą, ale i nauką okazało się między innymi budowanie jadalnej nawierzchni drogi, którą po ocenie jury, dzieci mogły spałaszować.
Drugą atrakcją pobytu w Gdańsku był pobyt w centrum rozrywki Loopy’s World, w którym dzieci mogły zużyć niespożyte zasoby energii. I choć wielu pot ociekał z czoła- całej drzemiącej energii nie udało się wykorzystać.


Zobacz zdjęcia...

10 x 5km x 120HR" PIĄTKA DLA KAŻDEGO".
Stowarzyszenie Sportów Wytrzymałościowych „ENDURO MAN ELBLĄG” zaprasza osoby lubiące aktywnie spędzać wolny czas na dziesięć kolejnych spotkań od poniedziałku 3.06. do piątku 7.06.2013 oraz 10.06 do 14.06.2013 na pilotażowy program pod hasłem „ Piątka dla każdego”. Zbiórki odbywać się będą na polanie w Bażantarni przy wiacie „Margitka” o godz.19.00.

Wizyta dzieci z Przedszkola 31 w naszej szkole.
24.05.2013 r. dzieci z Przedszkola nr 31 zostały zaproszone na zajęcia z edukacji plastycznej do klasy II b. Tematem zajęć były" Barwne kwiaty dla mam". Uczniowie naszej szkoły oraz 6-latki umiejętnie współpracowały ze sobą. Wykorzystywały różnorodne materiały plastyczne według własnej inwencji twórczej oraz rozwijały umiejętności wypowiadania swojego osobistego stosunku do rzeczywistości za pomocą linii, barwy, kształtu. Pod koniec zajęć wszystkie dzieci miały okazję do swobodnej wymiany wrażeń i rozmów na temat wykonywanych prac.
Wszystkie dzieci bardzo ładnie wykonały prace, były zadowolone oraz wyraziły chęć następnego spotkania.


Zobacz zdjęcia...

Wycieczka klasy Ib i IIIb do Olsztyna.
Klasy 1b i 3b pojechały na wspólną wycieczkę do Olsztyna. Dzieci brały udział w interesujących zajęciach w Muzeum Przyrody. Poznały ciekawostki z życia zwierząt Warmii i Mazur. Zwiedziły Stare Miasto i Plac Zamkowy.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Muzeum Przyrody w Olsztynie.


Pełni wrażeń i bardzo zadowoleni wrócili do Elbląga.


Zobacz zdjęcia...

Forum Ekologiczne- EKO- MISTRZ 2013.
Dnia 16 maja w WMODN w Elblągu odbyło się Forum Ekologiczne pod nazwą "Prawie wszystko o wodzie". W czasie naukowej debaty o właściwościach fizycznych i chemicznych wody, jej zasobach na ziemi zostały rozstrzygnięte konkursy plastyczne i prezentacji dla szkół podstawowych, których tematem przewodnim była również woda.

W gronie nagrodzonych uczniów znalazła się Alicja Bem z kl.VIa.Zobacz zdjęcia...

Klasa Ia i IIc- Festyn Służb Mundurowych
17 maja dzieci z klas Ia i IIc brały udział w Festynie Służb Mundurowych zorganizowanym w JW przy ulicy Królewieckiej 169. Emocji było wiele, bo praca służb mundurowych jest niezwykle interesująca.

Dziękujemy Panu Olejarczykowi za zaproszenie i opiekę podczas festynu.


Zobacz zdjęcia...

Wycieczka klasy Ic do Straży Pożarnej.
17 maja dzieci z naszej szkoły miały przyjemność zobaczyć z bliska jak wygląda praca strażaków. W tym celu została zorganizowana wycieczka do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu. Dzięki życzliwości panów Strażaków dzieci mogły oglądać samochody i sprzęt pożarniczy. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych. Niebywałą atrakcją dla dzieci była możliwość wejście do wozu strażackiego oraz próba „gaszenia” fikcyjnego pożaru.

Dziękujemy Panu Oberlan i jego kolegom za miłe przyjęcie i umilenie nam piątkowego poranka.Zobacz zdjęcia...

20 Finał Elbląskiego Turnieju Wiedzy i Sprawności "TWIS 2013".
15 maja 2013r. odbył się 20 finał Elbląskiego Turnieju Wiedzy i Sprawności "TWIS 2013" pod hasłem "Przyroda i w-f na 6". Drużyna z klasy IVa w składzie: Zuzanna Dudzińska, Jakub Elminowski, Wiktoria Florek, Julia Kaszubska, Piotr Romanowski, Kacper Trochowski oraz rezerwowi zawodnicy- Sebastian Kłoda i Marta Krawczyk zajęli II miejsce.W turnieju uczestniczyło 12 reprezentacji z elbląskich szkół.

Serdecznie gratulujemy naszej drużynie i życzymy dalszych sukcesów.


Dziękujemy p. Marzenie Otłowskiej, p. Elżbiecie Sambor za przygotowanie uczniów do rywalizacji oraz klasom IVb, IIIa i IIIb za kolorowy i gorący doping.

Wycieczka klasy Ic i IIIa do Wilimowa.
Dnia 14 maja uczniowie klas Ic i IIIa udali się na wspólną wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego "Ziołowa Dolina" w Wilimowie k/ Olsztyna. Przy wspaniałej pogodzie, wśród lasu, bawili się na placu zabaw. Poznali mieszkańców gospodarstwa( strusie, konie, świnki wietnamskie i inne), odbyła się również przejażdżka po rzece Łynie. Bardzo smakował dzieciom rosół przygotowany przez właścicieli oraz kiełbaski z grilla i lody.

Zmęczeni, zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do domu.Zobacz zdjęcia...

Międzynarodowa konferencja w Baltimore.
W dniach od 18 do 21 kwietnia w Baltimore w USA miała miejsce XIV Międzynarodowa Konferencja TOC for Education, w której wzięli udział przedstawiciele ze wszystkich stron świata (USA, Peru, Kolumbia, Meksyk, Wielka Brytania, Holandia, Polska, Indonezja, Japonia, Australia).
W delegacji z Polski znalazły się między innymi trzy nasze koleżanki – Pani Karolina Witkowska - nauczycielka naszej szkoły oraz stale z nami współpracujące Panie Agata Urbańska i Alicja Guła – konsultantki W – M ODN w Elblągu.
Panie zaprezentowały Pakiet Edukacyjny „Kuferek Tajemnic”...


Zobacz zdjęcia...


Czytaj więcej...

Wycieczka klasy II b do muzeum.
Uczniowie klasy IIb wraz z wychowawcą wybrali się do muzeum i uczestniczyli w zajęciach „Historia powstania naszego miasta”. Podczas zajęć z uwagą wysłuchali informacji, na temat naszego miasta. Pobyt w muzeum był dla nich dużą atrakcją, gdyż mieli okazję również zobaczyć unikatowe w skali europejskiej średniowieczne drewniane instrumenty muzyczne.

Z zajęć wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.Zobacz zdjęcia...

Wycieczka uczniów ze świetlicy i klasy Ib w PUJANIE.
Uczniowie kl. 1b oraz dzieci ze świetlicy szkolnej, uczestniczyli w zajęciach w PUJANIE. Pod bacznym okiem pracowników firmy wykonywali ozdobne witraże. Praca, którą wykonywali wg własnego pomysłu, była bardzo trudna, ale efekt był rewelacyjny.

Dziękujemy pracownikom firmy Pujan za ciekwe zajęcia.


Zobacz zdjęcia...

Wycieczka klasy VIa i Vb do Władysławowa.
06.05.2013 r., klasy VIa i Vb wzięły udział w wycieczce do Władysławowa. Celem wyjazdu był Ocean Park, na terenie którego zgromadzono około 40 okazów zwierząt morskich. Dzięki przewodnikowi uczniowie odkrywali tajniki ich życia. Podziwiali uroki parku (kaskady, ścieżki spacerowe, makiety). Wiele atrakcji zapewnił im kompleks rekreacyjny (zjeżdżalnie, trampoliny, karuzele).

Pełni wrażeń, opaleni i zadowoleni wrócili do Elbląga.Zobacz zdjęcia...
Kalendarz
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Jadłospis
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VIII
Gazetka szkolna
Nasza Szesnastka
Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Program wychowawczo- profilaktyczny
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Zasady postępowania
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VIII


Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej