Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Zielone Zacisze
Erasmus+
Eksperyment edukacją przyszłości
Rok dla niepodległej
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Aktywna tablica
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne

Certyfikaty


Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Wycieczka do Fromborka.
Dania 19.10.2012 r. klasy Ib i IIIc były na wycieczce we Fromborku. Dzieci zwiedziły miasto, brały udział w seansie w Planetarium, zakupiły pamiątki. Zadowolone wróciły do Elbląga.Zdjęcia...

Jarmark zdrowej żywności.
Jak co roku w naszej szkole, odbył się Jarmark zdrowej żywności. Celem jego jest promowanie zdrowego trybu odżywiania. Poszczególne klasy przygotowały smakołyki: jogurty z kawałkami owoców, sałatki warzywne, owocowe, galaretki, smaczne kanapki z twarożkiem, owoce, szaszłyki owocowe. Wszyscy uśmiechnięci zajadaliśmy smaczne i zdrowe przysmaki. Teraz z niecierpliwością będziemy czekać na następny jarmark.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc.Zdjęcia...

Święto Pieczonego Ziemniaka.
Podczas tego święta królem był Pan Ziemniak. Wszystkie konkurencie były związane właśnie z nim . Było toczenie ziemniaka, bieg z ziemniakiem, podawanie górą, prawą, lewą stroną oraz zabawa „Gorący Ziemniak”. Dzieci wykonały także portret „Pana Bulwy” Rozstrzygnięty został konkurs na „Ziemniaka Cudaka”
Każdy z uczestników imprezy mógł również spróbować pysznych potraw z ziemniaków, a była to sałatka ziemniaczana, placki ziemniaczane, chrupiące frytki.


Zdjęcia...

Czyste wody- zdrowe ryby- rozstrzygnięcie konkursu.
11 października 2012 w Bibliotece Pedagogicznej w Elblągu poznaliśmy laureatów piątej edycji konkursu plastycznego "Czyste wody, zdrowe ryby". Organizatorem konkursu dofinansowanego ze środków Departamentu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Elblągu jest Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu. Na konkurs wpłynęło 250 prac plastycznych wykonanych przez dzieci ze szkół i przedszkoli elbląskich, różnymi technikami. Komisji oceniającej prace przewodniczyła Katarzyna Smeja-Skulimowska, wyróżniono uczennicę naszej szkoły Sabinę Chrapan z kl. Ic.

Sabinka, nasze gratulacje!!!

Wycieczka klasy Ia do Medyka.
10 października klasa Ia była na wycieczce w „Medyku”. Dzieci odwiedziły gabinet stomatologiczny. Tam spotkały się z paniami higienistkami, które zapoznały je ze sprzętem dentystycznym oraz sposobami dbania o higienę jamy ustnej. Zobaczyły także szpitalną salę ćwiczeń. Była i teoria, i ćwiczenia praktyczne, które się dzieciom bardzo podobały.


Zdjęcia...

Zajęcia edukacyjne w Planetarium kl. VIa i VIc.
Uczniowie klas szóstych wraz z opiekunami udali się do Fromborka na zajęcia w Planetarium. Obejrzeliśmy pokaz naukowy pt: " Wenus i Mars".Obserwacje astronomiczne uzupełniły i znacznie poszerzyły wiedzę o wszechświecie zdobytą podczas lekcji przyrody.Zdjęcia...

Wycieczka do Dino Parku.
Dnia 02.10.2012 r. klasy IVa i IVc były na wycieczce w Malborku. Wspaniale bawili się w DINO PARKU.

Zresztą sami zobaczcie...


Zdjęcia...

Spotkanie z pisarzem- Panem Wiesławem Piechotą.
Dnia 03.10.2012 naszą szkołę odwiedził pisarz Pan Wiesław Piechota. Przy tej okazji odbył się konkurs recytatorski, gdzie dzieci z przejęciem recytowały wiersze autora.
Uczniowie naszej szkoły serdecznie dziękuję Panu Wiesławowi za wypełnione uśmiechem i radością spotkanie z poezją oraz za kształtowanie wrażliwości na piękno żywego słowa i polskiej mowy.Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie z Pana twórczością.

D Z I Ę K U J E M Y ! ! !Zdjęcia...

Międzynarodowy Certyfikat Ekologiczny- Zielona Flaga

W dniu 28. września 2012 roku odbyło się posiedzenie Kapituły Programu Szkoły dla Ekorozwoju. Jej decyzją przyznano łącznie 210 certyfikatów dla szkół i przedszkoli z całej Polski, potwierdzających ich zaangażowanie i działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. W gronie wyróżnionych międzynarodowym certyfikatem Zielonej Flagi szkół drugi rok z rzędu znalazła się nasza szkoła.

Wielkie gratulacje!

Wybory do samorządu uczniowskiego.
W naszej szkole trwa KAMPANIA WYBORCZA. Każda klasa wybiera jednego przedstawiciela do SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Wszyscy kandydaci układają swój program i przedstawiają go na plakatach, ulotkach oraz podczas apelu. W poniedziałek 08. października odbędą się wybory.


Życzymy powodzenia!!!


Wybory najmilszego chłopca klas 0-III
W poniedziałek w naszej szkole odbyły się wybory najmilszego chłopca klas 0- III. Przedstawiciele poszczególnych klas prezentowali swoje umiejętności i opowiadali o swoich zainteresowaniach. Tytuł najmilszego chłopca zdobył Seweryn Bednarek, uczeń klasy IIIc.

Zabawa była wyśmienita.


Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla wszystkich chłopców.


Zdjęcia...

Zarybiamy jeziora w Pasłęku.
Dnia 20 września uczniowie klas Ic i IIIa uczestniczyli w akcji zarybiania jezior w Pasłęku.
Do wody Jeziorka Miejskiego w Pasłęku wpuszczono ok. 30 szt (3kg) narybku karpia, pochodzącego z Ośrodka Zarybieniowego PZW.
Zdjęcia...

Sprzątanie Świata
Pod hasłem „Kocham, lubię, szanuję…nie śmiecę” odbyła się tegoroczna akcja „Sprzątania świata”. Jest to społeczna kampania ekologiczna odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września, której celem jest nie tylko doraźne usunięcie śmieci z naszego otoczenia, ale przede wszystkim wzrost świadomości i zainspirowanie społeczeństwa do działań zmierzających do poprawy środowiska naturalnego.
W dniach 14 – 16 września 2012 r. do akcji porządkowania terenów swoich posesji i okolic przyłączyli się uczniowie z naszej szkoły.


Zdjęcia...

Wyprawka szkolna- zmiany!!!
Informujemy, że w trakcie realizacji Rządowego programu pomocy uczniom w 2012 roku "Wyprawka szkolna" ulegną zmianie kryteria dochodowe uprawniające do ubiegania się o pomoc w formie dofinansowania do podręczników szkolnych. Od 1 października dla uczniów klas II-IV szkół podstawowych kryterium dochodowe będzie wynosiło 456 zł na osobę. Od 1 listopada dla ucznów klas I szkół podstawowych kryterium dochodowe będzie wynosiło 539 zł na osobę.
W związku z powyższym ulega zmianie również termin składania wnisków w szkołach. Nowy termin przyjmowania wnisków ustala się na dzień 4.09.2012.
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Jadłospis
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VIII
Plany lekcji
Plany lekcji

Gazetka szkolna
Nasza Szesnastka
Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Program wychowawczo- profilaktyczny
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII


Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej