Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Zielone Zacisze
Erasmus+
Eksperyment edukacją przyszłości
Rok dla niepodległej
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Aktywna tablica
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne

Certyfikaty


Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Jasełka klasy II b.
19. XII. 2012 uczniowie klasy II b z wielkim przejęciem i dumą prezentowali swoje role w przedstawieniu jasełkowym „Maleńkie dziecię w żłobie śpi” dla młodzieży w Domu Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Matki Teresy z Kalkuty oraz dla osób ze Stowarzyszenia Starszych Osób „Tacy Sami”. Występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Tego dnia dzieci również przedstawiły Jasełka swoim Rodzicom, po czym odbyło się wspólne kolędowanie a po nim nadszedł moment dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń. Wszystkie spotkania odbyły się w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.

Zdjęcia...

Bezpieczny stok.
Ministerstwo Edukacji Narodowej wspiera informacyjno-edukacyjną akcję „Bezpieczny Stok”. Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych. Celem akcji jest promocja bezpiecznych zachowań na stokach narciarskich oraz edukacja na temat odpowiedniego przygotowania do uprawiania sportów zimowych.Czytaj więcej...

Jasełka w wykonaniu klas Ic, IIa, IIIa.
Dnia 18 grudnia uczniowie klas Ic, IIa, IIIa zaprosili swoich najbliższych, na specjalnie na ten wieczór przygotowane Jasełka. Były one niesamowite. Było to bardzo miłe - zobaczyć nasze dzieciaki, które w ogóle nie stresowały się, występując przed tak dużą publicznością. Oczywiście nie obyło się bez kolęd, które przeplatały poszczególne sceny. Na koniec spotkania rodzice otrzymali prezenty wykonane przez swoje pociech. Dzieci natomiast otrzymały prezenty od Mikołaja.


Następnego dnia dzieci z klas najmłodszych obejrzały przepiękne Jasełka, które wprowadziły je w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcia...

Zdjęcia klasowe.
Informuję,
iż w Galerii Zdjęć zostały umieszczone zdjęcia poszczególnych klas.

Certyfikat dla naszej szkoły.
Dnia 13.12.2012 roku Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty nadało naszej szkole certyfikat: "SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO". Tego dnia w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie podczas konferencji „Szkoła wobec wyzwań – bezpieczeństwo uczniów w sieci”, odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów . Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty uhonorował certyfikatami siedem elbląskich placówek. Certyfikat nadaje się szkołom wyróżniającym się ciekawymi inicjatywami i działaniami zapewniającymi bezpieczeństwo w szkole. Dokument ten jest uhonorowaniem pracy uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim za współpracę.

I Turniej Tańca Nowoczesnego- HIPNOTICK.
12.XII.2012r. dzieci z klas pierwszych,drugich i trzecich wzięły udział w I Turnieju Tańca Nowoczesnego o puchar HIPNOTICA.Wszystkie dzieci otrzymały złoty medal a szczególne wyróżnienie - puchar dla naszej szkoły zdobyli uczniowie klasy II b .

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.


Zdjęcia...

Mikołajkowa wycieczka klasy Ib i IIIc do Malborka.
W mikołajki klasy I b i III c wybrały się na wycieczkę do Malborka. Uczniowie wzięli udział w nietypowej lekcji w Muzeum Zamkowym. Zwiedzali pomieszczenia Zamku oraz szukali śladów św. Mikołaja. Na koniec zajęć otrzymali prezenty mikołajkowe. Pomimo mroźnej aury,zadowoleni wrócili do Elbląga.

Zdjęcia...

Mikołajki klasy IIb.
Dzieci naszej szkoły poza nauką potrafią mile spędzać czas na zorganizowanych imprezach klasowych. Tym razem, Rodzice klasy II b zorganizowali Mikołajki Klasowe na Placu Zabaw „Meksyk”. W oczekiwaniu na Mikołaja dzieci miały okazję, między innymi, korzystać z różnych form zabaw. Czas spędziły radośnie i wesoło.

Zdjęcia...

Zapraszamy Elblążan do udziału w akcji "Mikołajkowy prezent dla ziemi"- zbiórka elektrośmieci
Zbliżają się święta!!! Czas na porządki!!! Drodzy mieszkańcy Elbląga, jeżeli w domu, w piwnicach, komórkach macie ELEKTROŚMIECI, czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, np. przestarzałe lub zepsute pralki, lodówki, komputery, telefony, świetlówki i żarówki energooszczędne, telewizory, sprzęt audio, żelazka, telefony, wiertarki i inne podobne sprzęty zasilane na prąd lub na baterie to przynieście je do nas!!!
06.12.2012 w czwartek elbląskie placówki działające w ramach Elbląskiej Sieci Zielonej Flagi, przy współpracy z Zakładem Utylizacji Opadów zapraszają w godzinach 9.00-12.00, elblążan na zbiórkę elektrośmieci pn. MIKOŁAJKOWY PREZENT DLA ZIEMI.

Zdjęcia...

Andrzejki.
Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.
Dzieci często zastanawiają się co ich w życiu spotka, planują i marzą. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień – dzień tajemniczych wróżb i czarów.
Ten niezwykły czas miał miejsce w piątek 30 listopada, kiedy to uczniowie wspólnie bawili się na przerwach.


Zdjęcia...

Bezpieczna przerwa.
29 listopada podczas długiej przerwy uczniowie klas IV-VI mogli inaczej spędzić czas wolny niż dotychczas. W ramach konkursu BEZPIECZNA PRZERWA uczniowie z klas Vc i VIa przygotowali różnorodne formy spędzania przerw śródlekcyjnych.
Gratulacje dla uczniów klasy Vc i VIa którzy z dużym zaangażowaniem wypełniali obowiązki organizatorów powyższego zadania.


Zdjęcia...

Współpraca z młodzieżą z OHP.
Uczniowie naszej szkoły nawiązali współpracę z młodzieżą z OHP. Przygotowali oni dla uczniów klasy IIIc zabawę Hallowenową. Uczestniczyli również w zajęciach integracyjnych z udziałem uczniów kl. 0a, IIIb, IIIc . Podczas pracy w grupie pomagali młodszym dzieciom w wykonaniu "Zaczarowanego jesiennego drzewa". Przygotowali zagadki, wiersze o tematyce jesiennej. Opiekowali się maluchami podczas pląsów i zabaw ruchowych.
Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i miłą zabawę.


Zdjęcia...

Zajęcia kulinarne- tosty z domową konfiturą.
Podczas zajęć kulinarnych, dzieci wraz z p. Małgosią zrobiły pyszne tosty z domową konfiturą. Do tostów użyli trzech rodzajów pieczywa- pszennego, razowego i pełnoziarnistego. Konfitura, którą smarowali tosty była zrobiona z słodkich truskawek, dojrzałych fioletowych węgierek i soczystych wiśni.


Zdjęcia...

Akcja Bezpieczna Przerwa.
POD HASŁEM: DAJ DOBRY PRZYKŁAD INNYM BĄDŹ BEZPIECZNY W SZKOLEruszyła w naszej szkole

I EDYCJA KONKURSU DLA KLAS IV-VI

 Konkurs trwa od listopada 2012 do czerwca 2013

 Cele konkursu:

- promowanie bezpiecznych zachowań w szkole, a zwłaszcza podczas przerw

- uświadomienie uczniom, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo
swoje i innych ponosimy wszyscy

- wdrażanie społeczności szkolnej do dbałości o porządek, kulturę osobistą , kulturę języka i poszanowanie pracowników szkoły

- przestrzeganie regulaminu „Bezpieczna Przerwa”
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Jadłospis
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VIII
Plany lekcji
Plany lekcji

Gazetka szkolna
Nasza Szesnastka
Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Program wychowawczo- profilaktyczny
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII


Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej