Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Zielone Zacisze
Erasmus+
Eksperyment edukacją przyszłości
Rok dla niepodległej
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Aktywna tablica
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne

Certyfikaty


Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Przedstawienie bożonarodzeniowe"Cud z narodzin Dzieciątka Jezus".
Zespół teatralny"Wesoła Szkatuła" zajął II miejsce w XVIII Miejskim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Kolędniczych w MDK. Przedstawienie pt. „Cud z narodzin Dzieciątka Jezus” to ewenement w naszej szkole, bowiem wraz z uczniami z klas wystąpili nauczyciele.

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom aktorów, którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w organizacji tego wielkiego przedsięwzięcia.

Gratulujemy całemu zespołowi teatralnemu i życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej.Zdjęcia...

Bezpieczna przerwa.
W grudniu atrakcje na jedną z długich przerw przygotowały klasy IVB i VB. Liczne gry edukacyjne indywidualne i zespołowe cieszyły się dużą popularnością wśród wszystkich uczniów klas IV-VI.


Zdjęcia...

Fizyka dla smyka- pokazy naukowe dla dzieci.
Profesor Pytalski z Akademii Nauki w Olsztynie zaprezentował uczniom z klas I-VI pokazy naukowe, których głównym bohaterem było światło i kolor- rozszczepianie światła, tęcza, zabawa z kolorami, peryskop, światło stroboskopowego, laser, iluzje optyczne, podczerwień i ultrafiolet, świat oczami owadów. W czasie 45 minutowego spotkania profesor wraz z szkolnymi asystentami przeprowadził kilkanaście wspaniałych eksperymentów fizycznych z zastosowaniem unikalnych zestawów edukacyjnych. W każdym z ćwiczeń uczestniczyły dzieci , które dobrze się przy tym bawiły. Pokazy okazały się wspaniałą pomocą dla uczniów w nauce i zrozumieniu przyrody , a przede wszystkim zjawisk optycznych. Dzieci, które uczestniczyły już w pokazach były zachwycone.

Zdjęcia...

Jasełka klasy II b.
19. XII. 2012 uczniowie klasy II b z wielkim przejęciem i dumą prezentowali swoje role w przedstawieniu jasełkowym „Maleńkie dziecię w żłobie śpi” dla młodzieży w Domu Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Matki Teresy z Kalkuty oraz dla osób ze Stowarzyszenia Starszych Osób „Tacy Sami”. Występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Tego dnia dzieci również przedstawiły Jasełka swoim Rodzicom, po czym odbyło się wspólne kolędowanie a po nim nadszedł moment dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń. Wszystkie spotkania odbyły się w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.

Zdjęcia...

Bezpieczny stok.
Ministerstwo Edukacji Narodowej wspiera informacyjno-edukacyjną akcję „Bezpieczny Stok”. Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych. Celem akcji jest promocja bezpiecznych zachowań na stokach narciarskich oraz edukacja na temat odpowiedniego przygotowania do uprawiania sportów zimowych.Czytaj więcej...

Jasełka w wykonaniu klas Ic, IIa, IIIa.
Dnia 18 grudnia uczniowie klas Ic, IIa, IIIa zaprosili swoich najbliższych, na specjalnie na ten wieczór przygotowane Jasełka. Były one niesamowite. Było to bardzo miłe - zobaczyć nasze dzieciaki, które w ogóle nie stresowały się, występując przed tak dużą publicznością. Oczywiście nie obyło się bez kolęd, które przeplatały poszczególne sceny. Na koniec spotkania rodzice otrzymali prezenty wykonane przez swoje pociech. Dzieci natomiast otrzymały prezenty od Mikołaja.


Następnego dnia dzieci z klas najmłodszych obejrzały przepiękne Jasełka, które wprowadziły je w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcia...

Zdjęcia klasowe.
Informuję,
iż w Galerii Zdjęć zostały umieszczone zdjęcia poszczególnych klas.

Certyfikat dla naszej szkoły.
Dnia 13.12.2012 roku Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty nadało naszej szkole certyfikat: "SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO". Tego dnia w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie podczas konferencji „Szkoła wobec wyzwań – bezpieczeństwo uczniów w sieci”, odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów . Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty uhonorował certyfikatami siedem elbląskich placówek. Certyfikat nadaje się szkołom wyróżniającym się ciekawymi inicjatywami i działaniami zapewniającymi bezpieczeństwo w szkole. Dokument ten jest uhonorowaniem pracy uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim za współpracę.

I Turniej Tańca Nowoczesnego- HIPNOTICK.
12.XII.2012r. dzieci z klas pierwszych,drugich i trzecich wzięły udział w I Turnieju Tańca Nowoczesnego o puchar HIPNOTICA.Wszystkie dzieci otrzymały złoty medal a szczególne wyróżnienie - puchar dla naszej szkoły zdobyli uczniowie klasy II b .

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.


Zdjęcia...

Mikołajkowa wycieczka klasy Ib i IIIc do Malborka.
W mikołajki klasy I b i III c wybrały się na wycieczkę do Malborka. Uczniowie wzięli udział w nietypowej lekcji w Muzeum Zamkowym. Zwiedzali pomieszczenia Zamku oraz szukali śladów św. Mikołaja. Na koniec zajęć otrzymali prezenty mikołajkowe. Pomimo mroźnej aury,zadowoleni wrócili do Elbląga.

Zdjęcia...

Mikołajki klasy IIb.
Dzieci naszej szkoły poza nauką potrafią mile spędzać czas na zorganizowanych imprezach klasowych. Tym razem, Rodzice klasy II b zorganizowali Mikołajki Klasowe na Placu Zabaw „Meksyk”. W oczekiwaniu na Mikołaja dzieci miały okazję, między innymi, korzystać z różnych form zabaw. Czas spędziły radośnie i wesoło.

Zdjęcia...

Zapraszamy Elblążan do udziału w akcji "Mikołajkowy prezent dla ziemi"- zbiórka elektrośmieci
Zbliżają się święta!!! Czas na porządki!!! Drodzy mieszkańcy Elbląga, jeżeli w domu, w piwnicach, komórkach macie ELEKTROŚMIECI, czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, np. przestarzałe lub zepsute pralki, lodówki, komputery, telefony, świetlówki i żarówki energooszczędne, telewizory, sprzęt audio, żelazka, telefony, wiertarki i inne podobne sprzęty zasilane na prąd lub na baterie to przynieście je do nas!!!
06.12.2012 w czwartek elbląskie placówki działające w ramach Elbląskiej Sieci Zielonej Flagi, przy współpracy z Zakładem Utylizacji Opadów zapraszają w godzinach 9.00-12.00, elblążan na zbiórkę elektrośmieci pn. MIKOŁAJKOWY PREZENT DLA ZIEMI.

Zdjęcia...
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VIII
Gazetka szkolna
Nasza Szesnastka
Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Program wychowawczo- profilaktyczny
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII


Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej