Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Erasmus+
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne
Certyfikaty


Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Bezpieczna przerwa.
25 kwietnia uczniowie z klas V a i V c przygotowali BEZPIECZNĄ PRZERWĘ. Uczniowie mieli możliwość obejrzeć filmiki w oryginale w gabinecie numer 40, największym powodzeniem okazał się fitness przygotowany przez panią Edytę Sieniuć w gabinecie numer 41 oraz gry i zabawy zorganizowane w gabinecie numer 42.


Zobacz zdjęcia...

Wyróżnieni uczniowie z okazji Dnia Ziemi.
Jak co roku 22 kwietnia, w Dniu Ziemi uczniowie z elbląskich szkół nagradzani są przez Prezydenta Elbląga za aktywność ekologiczną na rzecz środowiska. Wśród wyróżnionych uczniów znalazły się dwie nasze szóstoklasistki:

ALICJA BEM I WIKTORIA KORDECKA Z KL.6A
.
Gospodarzem tegorocznego święta był Departament Ochrony Środowiska UM.


GRATULACJE DLA DZIEWCZĄT!

Zobacz zdjęcia...

Czytaj więcej...

Ekologia i sport.
W tegorocznej edycji turnieju ekologiczno-sportowego w Sp 12 w Elblągu zajęliśmy 5 lokatę. Naszą drużynę reprezentowały dziewczęta i chłopcy z klas I-VI oraz 3 uczniów z klasy VIc, którzy rozwiązywali testy ekologiczne.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Edukacja muzealna.
Uczniowie z kl. 6a uczestniczyli w kolejnej lekcji historycznej w elbląskim muzeum.Tematem zajęć była Historia Elbląga.Mogliśmy podziwiać jedną z wystaw muzealnych, poznawać dogłębnie wiedzę o naszym mieście oraz bawić się zdobiąc talerze według średniowiecznych wzorów. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały.


Zobacz zdjęcia...

XVII Konkurs Religijny Diecezji Elbląskiej.
W dniu 27 lutego 2013 roku odbył się konkurs religijny wiedzy – etap szkolny na w/w temat. Do następnego etapu zakwalifikowały się:
I miejsce – Paulina Małochwiej
II miejsce – Dominika Beksa

W dniu 22 marca 2013 roku odbył się konkurs religijny wiedzy – etap dekanalny.
I miejsce – Paulina Małochwiej
II miejsce – Dominika Beksa

W dniu 18 kwietnia 2013 roku odbył się konkurs religijny wiedzy – etap diecezjalny, gdzie Paulina Małochwiej i Dominika Beksa zajęły egzekwio XI miejsce w diecezji.

Gratulujemy!

Lekcja historyczna.
W dniu 22 kwietnia, w naszej szkole odbyła się lekcja historyczna dla uczniów kl. 4-6
pt:" Starożytna Grecja".Uczniowie brali czynny udział w zajęciach, zapoznali się z zasadami rycerstwa i obyczajami starożytnej Grecji.


Zobacz zdjęcia...

Edukacja w Muzeum Archeologicznym w Elblągu
Uczniowie z klasy 6a uczestniczyli w lekcji muzealnej pt:" Myć się czy nie myć...".Tematem przewodnim zajęć była higiena ciała człowieka na przestrzeni epok historycznych. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali jak ludzie wykorzystywali wodę na co dzień.Nowe informacje szóstoklasiści skrzętnie notowali w zeszycie zajęć pozalekcyjnych. Spotkanie zakończyło się przesłaniem , że jednak należy dbać o higieną osobistą.


Zobacz zdjęcia...

Dzień Ziemi 2013.
W ramach tegorocznych obchodów Dnia Ziemi w bibliotece szkolnej odbywały się zajęcia ekologiczne poświęcone problemom segregacji odpadów. Uczniowie mieli możliwość zastosowania wiedzy zdobytej na lekcjach przyrody w praktycznych działaniach.Sortowali śmieci, rozwiązywali krzyżówki i test ekologiczny. Najaktywniejsi uczniowie otrzymali piątki z przyrody.


Zobacz zdjęcia...

Zbiórka elektrośmieci.
Dnia 24 kwietnia ( środa) w godz. 9.00- 12.00 odbędzie się wiosenna zbiórka elektrośmieci czyli uszkodzonych sprzętów elektrycznych , komputerowych itp. elektroodpady należy wkładać do pojemnika zuo , który zostanie ustawiony na terenie szkoły- mały parking przy garażach. Akcja prowadzona jest w ramach tegorocznych obchodów dnia ziemi.

Zielona sieć szkół


Dzień Ziemi o elektroodpadach.
W ramach tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi samorząd uczniowski klas młodszych zorganizował i przeprowadził happening ekologiczny pod hasłem "Elektrośmieci znają dzieci". Uczniowie dowiedzieli się co to są elektroodpady i jak się je utylizuje.Podczas szkolnej uroczystości dzieci "wyczarowywały" stare przedmioty elektryczne.Po edukacji w szkole odbył się przemarszu wokół budynku szkoły, a wybrani "poszukiwacze" szukali kopert-niespodzianek, w których ukryte były symbole elektrośmieci. Jako podsumowanie przeprowadzone były mini quizy ze znajomości podstawowych zagadnień ekologicznych.W tym dniu zachęcaliśmy uczniów, pracowników szkoły i pobliskich mieszkańców do wiosennej zbiórki elektroodpadów , która odbędzie się 24 kwietnia we współpracy z Zieloną Siecią Elbląskich Szkół.


Zobacz zdjęcia...

Dni Otwarte Szkoły.
Dnia 13 kwietnia, w naszej szkole odbywały się Dni Otwarte. Szkołę naszą odwiedzili rodzice wraz ze swoimi dziećmi, które aktywnie uczestniczyły w różnych zabawach, przygotowanych przez naszych nauczycieli. Dzieci z wypiekami i zadowoleniem opuszczały mury szkoły. Ich uśmiech był dla nas najmilszą nagrodą.

Szkołę odwiedzili również byli absolwenci naszej szkoły, z podziwem patrząc na zmiany, jakie zaszły w szkole w przeciągu wielu lat.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa, które usłyszeliśmy.Zobacz zdjęcia...

Praca naszej koleżanki doceniona na Zachodzie.
Mało kto wie, że nasze miasto odbiło się szerokim echem na wielkim Zachodzie. Wszystko za sprawą elbląskich nauczycielek, w tym naszej koleżanki- Karoliny Witkowskiej. Wykorzystując nowatorskie narzędzia programu edukacyjnego TOC w pracy z przedszkolakami i uczniami klas I-III panie zmieniają polską szkołę ucząc dzieci samodzielnego myślenia.

Metodą TOC pracują w naszej szkole wszyscy nauczyciele, wykorzystując narzędzia w postaci chmurek, gałęzi czy drzewka ambitnego celu. Uczniowie znajdują związki przyczynowo-skutkowe, podejmują samodzielne decyzje, uczą się poprawnej komunikacji, analizują konflikty i szukają rozwiązań.

Życzymy naszej koleżance powodzenia podczas wyjazdu do Baltimore.Czytaj więcej...
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII
Plany lekcji
Plany lekcji

Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Program wychowawczo- profilaktyczny
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII
Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej