Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Erasmus+
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne
Certyfikaty
Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaNasz BLOG


WFOSiGWMistrzowie Kodowania
Książka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Spacer po Starówce.
W piękny lutowy dzień, dzieci będące w świetlicy, wybrały się na spacer po starówce.Wędrówkę rozpoczęły od Bramy Targowej, gdzie czekał na nich pan przewodnik. Każdy z uczestników wyprawy dostał oryginalny znaczek z dzielnym piekarczykiem. Dzięki opowieściom przewodnika zapoznały się z historią naszego miasta, legendami oraz różnymi ciekawostkami. To była bardzo ciekawa lekcja historii naszego miasta.


Zdjęcia...

Dzień z sercem!!!
Jak każdego trzynastego dnia miesiąca w naszej szkole odbywa się DZIEŃ NA OPAK. Tym razem był to Dzień z Sercem. W tym dniu można było zauważyć serca wszędzie, a czerwony był dominującym kolorem. Panowała miła atmosfera, a serca biły szybciej, ponieważ przez dwa dni działa POCZTA WALENTYNKOWA. Listonosze mieli pełne ręce roboty, aby 14 lutego rozdać wszystkie gorące przesyłki. Kartki sprawiły wiele radości, a co niektórzy nadal zastanawiają się, kto jest tym tajemniczym nadawcą.


Zdjęcia...

Walentynkowe serce w IIIa.
12 lutego odwiedziła nas mama Filipa pani Hania Parchimowicz. Przygotowała dla nas wielką niespodziankę. Pod jej czujnym okiem robiliśmy walentynkowe serca. Wypychaliśmy watą, a następnie ozdabialiśmy je. Wyszło cudownie. Teraz mamy małą, milutką poduszeczkę.

Pani Hani serdecznie dziękujemy i czekamy na kolejnych gości.

Zabawa karnawałowa klas IV- VI.
Dnia 7.02.2013 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów kl.IV - VI. Dyskoteka była świetnym sposobem na integrację i wspaniałą zabawę. Dziękujemy wszystkim osobom, które dobrze się bawiły, a szczególnie tym, które przygotowały przebrania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i czekamy już z niecierpliwością na następną dyskotekę.Samorząd Uczniowski


"Sześciolatek w szkole"
W 90 procentach polskich szkół są już sześciolatki. Badania i analizy pokazują, że dzieci w tym wieku bardzo dobrze sobie radzą, osiągając w szkole wyniki czasami lepsze, niż ich siedmioletni koledzy. Wcześniejsza edukacja to szansa na rozwój dziecka.
Serdecznie zapraszamy na stronę internetową Ministerstwa Edukacji Narodowej http://www.men.gov.pl/mam6lat, gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.

Ulotka- zobacz

"Zagraj z Gazusiem"- I miejsce naszego ucznia.
W wojewódzkim konkursie "Zagraj z Gazusiem", którego organizatorami są PGNiG, Fundacja Kreatywnego Rozwoju i Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej nasz uczeń, Aleksander Schiedel z klasy IVc zajął I miejsce w kategorii klas IV-VI. Olek przygotował grę planszową o gazie ziemnym jako ekologicznym , ekonomicznym paliwie energetycznym. Spośród 108 gier edukacyjnych Olka praca okazała się najlepsza. W nagrodę otrzymał czytnik ebooka.

Gratulujemy zwycięzcy konkursu!

Zabawa karnawałowa w świetlicy szkolnej.
Trwa karnawał – czas zabawy. Podczas tego okresu w świetlicy, także zorganizowaliśmy wspaniały bal. Tańczyliśmy przy dyskotekowych rytmach, braliśmy udział w licznych konkursach. Odbyły się wybory króla i królowej balu. Nagrodzone też zostały najbardziej pomysłowe stroje.
Życzymy wszystkim w tym roku wielu takich zabaw!!!


Zdjęcia...

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
W naszej szkole uczniowie i nauczyciele kolejny już raz zagrali z Orkiestrą Jurka Owsiaka. Oj, działo się, działo! Wystartowaliśmy z kiermaszem prac dzieci, a po drodze odbyły się także licytacja, loteria i kiermasz pysznych ciast. Oczywiście, przez cały czas grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole, kwestowaliśmy. Dzięki hojności dzieci, ich rodziców oraz pracowników szkoły zebraliśmy dość sporą sumę, bo aż 1018,12 zł.

Serdecznie dziękujemy!


Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego


Zdjęcia...

Pierwsza pomoc w razie zadławienia- zobacz.
Zadławienie, z pozoru niegroźne, jest w istocie stanem zagrożenia życia. Całkowita niedrożność dróg oddechowych może doprowadzić do niedotlenienia organizmu, a w jego konsekwencji do utraty przytomności, a nawet zatrzymania akcji serca. Przyczyną zadławienia jest najczęściej utknięcie fragmentu pożywienia w górnej części dróg oddechowych. Dla dokładnego zapoznania się z elementami pierwszej pomocy osobie zadławionej warto obejrzeć film edukacyjny.Czytaj więcej...
Dla Rodziców


Dziennik elektroniczny- logowanie

Kodeks Szkoły Przyjaznej Rodzicom
Oferta dla Rodziców
Plan dzwonków
Jak korzystać z placu zabaw
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII
Plany lekcji
Plany lekcji

Innowacje
Przyjazna matematyka
Ortograficzne wędrówki po Polsce i świecie
Poznaję świat od wczesnych lat z CLIL
Klasa sportowa Kalos Kagathos

Działam więc umiem

Zastosowanie Map Rozwiązywania Problemów w nauczaniu matematyki na II etapie kształcenia

Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Regulamin szafek szkolnych
Procedury obowiązujące w szkole.
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


CYBERPRZEMOC
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Szkolny wykaz podręczników- klasa 0- VII
Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej