Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Nasze metody pracy
Nasza zerówka
Klasa sportowa-
Kalos Kagathos

Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Kategorie newsów
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Ważne

Certyfikaty
Międzynarodowy Certyfikat Zielona FlagaKsiążka naszych marzeń
Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna Szkoła

Katalog Gwiazdor


Zebrania z Rodzicami.
ZEBRANIA RODZICÓW ODBĘDĄ SIĘ
31.05.2016R.- WTOREK-

W NASTĘPUJĄCYCH GABINETACH:


GODZ. 16.00 KL.0-2

0- GAB.58
1A- GAB.52
1C- GAB.53
1D- GAB.44
1E- GAB. 38
2B- GAB.55
2A- GAB.60
2C-GAB.54
2D-GAB.42


GODZ. 16.45- KL.3

SPOTKANIE Z DYREKTOREM SZKOŁY
W ŚWIETLICY SZKOLNEJ, POŹNIEJ W KLASACH

3A- GAB.53
3B- GAB.54
3C- GAB.52


GODZ.17.00 KL 4-5

4A- GAB.39
4B- GAB.37
5A- GAB.40
5B- GAB.41
5C- GAB.42

Informacja.

Przypominamy Rodzicom,

że dnia 27. 05. 2016 r. (piątek)

szkoła jest nieczynna.

Dyżuru nie pełni również świetlica szkolna.


Dzień ten został odpracowany 10.01.2016r.

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
W ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piątek 20 maja odbyły się zawody w czwórboju la dziewcząt. Dziewczęta startowały w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 600m, skok w dal, rzut p. palantową. Nasza reprezentacja w składzie: Monika Wołoszyn, Wiktoria Sidorow, Dominika Stokłosińska, Agata Bisaga, Nikola Szynkowska, Martyna Grabowska zajęła wysokie czwarte miejsce.

Gratulacje

Zajęcia klas II c i II d w Akademii Młodego Chemika w EPT.
20 maja już po raz trzeci uczniowie klas II c i II d brali udział w zajęciach Akademii Młodego Chemika w EPT. Tym razem dzieci badały " Co to za bąbelki?”. Pod czujnym okiem laborantek, ubrane w profesjonalne ubrania ochronne, przeprowadziły doświadczenia. Korzystały z przygotowanych substancji i urządzeń. Ściśle stosowały się do instrukcji. W wyniku reakcji chemicznej, jaka zaszła podczas wykonywanych doświadczeń, wytworzyły dwutlenek węgla i poznały jego właściwości i zastosowanie. Kolejne gazy, które poznali młodzi chemicy to hel i wodór. Przekonali się jak hel działa na krtań i zmienia na krótko głos człowieka.
Dzieci dowiedziały się również jak niebezpieczny może być wodór. Obserwowały doświadczenie przeprowadzone przez laborantkę. Zebrany w balonie wodór sprawił, że balon zaczął unosić się w powietrzu. Dzieci wysłały zatem ,,balonik życzeń” w kosmos. Pełne nadziei, że życzenia się spełnią, wróciły do szkoły na zajęcia.

Zobacz zdjęcia...

"Nie pal- żyj dłużej"- wyróżnienie dla Julki.
JULIA SAŁKA uczennica klasy IV b wzięła udział w uroczystości podsumowania konkursu zorganizowanego w Gimnazjum nr 5. Julia odebrała wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o Szkodliwych Skutkach Palenia Tytoniu "Nie pal- żyj dłużej" RODZINA WOLNA OD DYMU TYTONIOWEGO.

Jesteśmy dumni z Julii, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Zobacz zdjęcia...

Międzyszkolny konkurs "Corrida ortograficzna" w SP nr 4.
We czwartek 19.05.2016 r. drużyna "szesnastki" w składzie Joanna Żabowska kl. IVb, Stanisław Wiśniewski kl.Va oraz Jakub Kobyliński kl.VIc wzięła udział w kolejnej edycji międzyszkolnego konkursu "Corrida ortograficzna". W zmaganiach uczestniczyły reprezentacje 9 szkół. Uczestnicy musieli wykazać się rozległą wiedzą z zakresu ortografii. Na początku uczniowie indywidualnie pisali dyktando, następnie drużynowo rozwiązywali rebusy, diagramy, wykreślanki wyrazowe, zagadki i wiele innych konkurencji. Rywalizacja była emocjonująca i dość wyrównana. Ostatecznie nasza drużyna zajęła IV miejsce. W kolejnej edycji, w przyszłym roku szkolnym, postaramy się zawalczyć o podium. Do konkursu uczniów przygotowywała p. M.Lewkowicz-Golanko.

Zobacz zdjęcia...

"Wiosenne potyczki"- finał szkolnego konkursu ortograficznego klas drugich.

19 maja w klasach drugich odbył się finał konkursu ortograficznego pt. "Wiosenne potyczki" przygotowany przez Małgorzatę Paprocką. Ubiegający się o tytuł mistrza uczniowie mieli kilka trudnych do wykonania zadań, np. uzupełnianie wyrazów ortogramami, tworzenie liczby mnogiej rzeczowników, kończenie zdań odpowiednimi znakami interpunkcyjnymi, wykazanie się znajomością podstawowych zasad ortograficznych. Uczestnicy finału nie dali po sobie poznać, że test był trudny.
Zwycięzcy otrzymali nagrody.
I miejsca:
Livia Iwaniak – kl. IIa
Patryk Szypuło – kl. IIc

II miejsce:
Damian Piotrowski – kl. IId

Pozostali uczestnicy dostali dyplomy za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy!


Zobacz zdjęcia...

Kolejne odznaki "WF-u z klasą".

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy bardzo aktywnie włączyli się w realizację naszego projektu "WF z klasą", nasze działania zostały dostrzeżone i docenione. Za innowacyjne działania, ciekawe pomysły na lekcjach, za promowanie sportu otrzymaliśmy kolejne wyróżnienia. tym razem otrzymaliśmy odznakę:

BLOG NA MEDAL, KORZYSTAMY Z DOBRYCH PRAKTYK.


Gratulujemy wszystkim, gdyż jest to nasz wspólny sukces.


Koordynatorzy projektu.

"Pięknie i zdrowo nad Bałtykiem".

Jesteśmy świeżo po zakończeniu kolejnej imprezy z projektu "WF z klasą". Głównym celem naszej imprezy było aktywne spędzenie czasu z rodzicami i uczniami innych klas, zintegrowanie rodziców z nauczycielami, uczniami, zachęcanie do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, bez względu na pogodę oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Organizatorami byli p. dyrektor Izabela Milusz, p. wicedyrektor Marzena Otłowska, p. Małgorzata Fukacz, p. Tomasz Sambor, p. Bogusław Tołwiński.
Cała impreza odbyła się na trasie Stegna- Jantar, gdzie udaliśmy się z naszymi uczniami. O 8.20, zebraliśmy się wszyscy pod szkołą. Potem rozlokowaliśmy uczniów w autokarach i udaliśmy się do Stegny. Pierwszy kilometr nie był zbyt męczący. Po krótkiej przerwie i odpoczynku postanowiliśmy podzielić uczniów na dwie grupy. Jedna musiała krokiem marszowym pokonać określoną odległość, druga grupa pokonywała tą odległość biegnąc, oczywiście wraz z nauczycielami. Liczną grupę biegającą stanowiły pierwszaki, które pokazały, że mają ogromne chęci i wiele sił. Po dojściu do Jantara, zjedliśmy wspólny posiłek. Po odpoczynku zaczęło się przygotowywanie chętnych uczniów, którzy mieli pisemne pozwolenia od rodziców, do wejścia na „Mora”. Panowie wuefiści, przygotowali rozgrzewkę, następnie sami świecąc przykładem, zanurzyli się w Bałtyku :) Za nauczycielami do wody wskoczyli uczniowie, którzy z uśmiechami na twarzach pluskali się w morzu. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że woda była ciepła. Reszta z podziwem patrzyła na odważnych uczniów i nauczycieli z brzegu.

Przyznam szczerz, że nam patrzącym było ZIMNO :)

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom,

którzy wspólnie z nami spędzili ten czas.

Koordynatorzy projektu.


Zobacz zdjęcia...
Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły
Statut szkoły
Procedury obowiązujące w szkole.
Misja i wizja Szkoły
Dokumentacja na wycieczki
Strony dla ucznia


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Drużyna harcerska CIENIE
Sprawdzian szóstoklasisty
Szkolny wykaz podręczników

WF z klasą- BLOGMistrzowie kodowaniaMały MistrzUmiem pływaćŚwietlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Plan lekcji

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej