Menu
Strona Główna
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Nasze metody pracy
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Kategorie newsów
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Certyfikaty

Międzynarodowy Certyfikat Zielona Flaga


Klub Naszej ZiemiCertyfikat Bezpieczna SzkołaKatalog Gwiazdor


Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Światowy Dzień Pluszowego Misia był okazją do wesołej zabawy wszystkich uczniów klas 0 – III. Na korytarzu, na gazetce ściennej pojawiły się portrety misiów, wykonane przeróżnymi technikami plastycznymi. Podziwialiśmy miśki wyklejone kawałkami włóczki, łatkami z materiałów i z futerka, bibułkowymi kuleczkami, kawałkami kolorowych czasopism, kółeczkami z dziurkacza oraz misie namalowane farbami i kredkami. W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, 25 listopada uczniowie naszej szkoły spotkali się na przerwie ze swoimi pluszowymi zabawkami, które dziś zawitały do naszej szkoły. Dzieci nauczyły się rymowanki, wraz z misiami śpiewały wesołe pląsy. Na koniec spotkania wszystkie dzieci zajadały wafelki z miodkiem. Głównym celem popularyzacji w naszej szkole tego święta była chęć ucieczki od agresji i przypomnienie najważniejszych wartości, jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość, ciepło.

Do imprezy klas 0- III, dołączyła klasa IV c. Uczniowie własnoręcznie przygotowali misie. Pracy było dużo, ale upłynęła bardzo radośnie. Dziękujemy p.Asi, która pomogła uczniom stworzyć ich małe arcydzieła.

Zdjęcia...

Spotkanie klasy IIIa z ks. dr Andrzejem Kilanowskim.
22 listopada uczniowie klasy IIIa udali się do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, gdzie odbywały się zajęcia Akademii Dziecięcej. Dzieci spotkały się z ks. dr A. Kilanowskim, który niezwykle ciekawie wprowadził je w bardzo aktualny już temat św. Mikołaja. Podczas wykładu dowiedziały się między innymi, dlaczego św. Mikołaj jest patronem Elbląga, a także poznały związane z tą postacią legendy. Przy okazji ksiądz doktor przypomniał wszystkim dzieciom, by 5 grudnia wieczorem dokładnie wyczyściły buty i grzecznie poszły spać.

Dlaczego? Chyba to wie każde dziecko.


Zdjęcia...

Udział w V Powiatowym Konkursie "Mrówa".
W sobotę, 22 listopada, o godz. 9 w Szkole Podstawowej nr 25 przy ulicy Wyżynnej 3, odbyła się V edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego "Mrówa".

Do uczestnictwa zaproszono drużyny trzecioklasistów ze szkół podstawowych powiatu elbląskiego. W konkursie wzięło udział 11 drużyn. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie klasy IIIa p. Danuty Bartnik- Asia Żabowska i Mikołaj Mikulski oraz klasy IIIc p. Małgorzaty Fukacz- Oliwia Gudałajtis.
Uczniowie konkurowali ze sobą w dwóch etapach: indywidualnym i grupowym. Podczas etapu indywidualnego każdy z uczestników rozwiązywał test z zadaniami matematycznymi, a zwycięzca otrzymał tytuł Mistrza Matematyki. Na etapie grupowym trzyosobowe drużyny zmierzyły się w dziewięciu różnorodnych konkurencjach.

Uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce.

Gratulujemy ! ! !


Zdjęcia...

Uczniowie klasy I c i I d w ZUO.
Dnia 21.11.14 dzieci z klasy Ic i Id były na wycieczce z Zakładzie Utylizacji Odpadów w Elblągu. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły byli bardzo zainteresowani zajęciami ekologicznymi. Na podstawie filmu pt. "Poszukiwany gang braci odpadków", zapoznały się bliżej do jakich pojemników powinny być wrzucane różne opakowania. Wszystkie dzieciaczki egzamin na szeryfa odpadków zdały celująco. Obiecały również segregować śmieci.

Zdjęcia...

II Szkolny Turniej Szachowy.
Dnia 20 listopada, odbył się w naszej szkole II Turniej Szachowy, dla uczestników programu "Szachy w szkole", w którym biorą udział uczniowie klasy IIIa- p. D. Bartnik i klasy IIIc- p. M. Fukacz. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do turnieju i bez problemu poradzili sobie grą na czas. Po turnieju, na twarzach uczniów widoczne były wypieki i uśmiech. Turniej przebiegał w atmosferze życzliwości i pełnej kultury.

Zdjęcia...

Półzimowisko w naszej szkole.
Departament Edukacji Urzędu miejskiego w Elblągu organizuje w okresie ferii zimowych tj. 26.01- 06.02.2005r.półzimowiska w następujących szkołach:

Szkole Podstawowej nr 4, ul.Mickiewicza 41
Szkole Podstawowej nr 9, ul. Rodziny Nalazków 20
Szkole Podstawowej nr 15, ul. Modlińska 39
Szkole Podstawowej nr 16, ul.Sadowa 2
Szkole Podstawowej nr 19, ul. Urocza 4
Szkole Podstawowej nr 21, ul. Godlewskiego 1
Szkole Podstawowej nr 23, ul. Słoneczna 14 (również dla dzieci niepełnosprawnych - z niepełnosprawnościami sprzężonymi i poruszających się na wózku).

W półzimowisku wezmą udział dzieci od rocznika 2008 kierowane przez MOPS w Elblągu, jak i pozostałe z terenu całego miasta, zgłoszone przez rodziców.

Pełna odpłatność wynosi 140 zł, w tym za wyżywienie- 100,00 od osoby. Posiadacze Karty Dużej Rodziny płacą 100 zł- podstawą w/w zniżki jest okazanie Karty Dużej Rodziny.

Wydawanie kart odbędzie się u kierownika świetlicy od dnia 07. 01.2015 r.


Strony dla ucznia
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Drużyna harcerska CIENIE
Testy kompetencji
Wykaz podręczników


Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Plan lekcji

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej
Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły Program Wychowawczy Szkoły Statut Szkoły Program Profilaktyczny Szkoły Misja i wizja Szkoły
Nagrody
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Grudzień 2007
I miejsce w konkursie na najlepszą szkolną stronę internetową.

Sierpień 2008
I miejsce w konkursie Mportalik na najatrakcyjniejszą stronę internetową.
Październik 2008
III miejsce w konkursie
Portal Konieczno.