Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Nasze metody pracy
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Kategorie newsów
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Certyfikaty







Międzynarodowy Certyfikat Zielona Flaga


Szkoła Przyjazna Środowisku



Śniadanie Daje Moc



Certyfikat Bezpieczna Szkoła









Katalog Gwiazdor


Maciek Kozłowski- laureatem konkursu plastycznego.

23.11.2015r. uczeń klasy II b Maciek Kozłowski wraz z wych. p. A. Sałahub byli gośćmi Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie. Wyjazd do Olsztyna nie był przypadkowy ponieważ tego dnia odbyła się uroczystość wręczenia nagród wszystkim laureatom konkursu plastycznego i muzycznego. Temat pracy „Bezpieczna i przyjazna droga do szkoły przez cały rok”. Organizatorem byli: Komendant Wojewódzkiej Policji, Zarząd Dróg Wojewódzkich oraz Samorząd Województwa Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Maciek dzielnie reprezentował naszą szkołę. Otrzymał dyplom, przybory szkolne, zabawki, puzzle oraz piękny kalendarz na rok 2016. Kalendarz zawiera prace konkursowe laureatów. Po wręczeniu nagród dzieci zostały zaproszone na pokaz sprzętu i umundurowania policyjnego. Miały również okazję zadawać pytania i posłuchać wypowiedzi nt. ”Na czym polega praca w policji oraz kiedy i w jakich okolicznościach wykorzystuje się sprzęt policyjny”. Po tak mile spędzonym dniu pozostają wspomnienia, którymi, Maciek zapewne podzieli się z koleżankami i kolegami z klasy.

Gratulujemy ! ! !


Zdjęcia...

Zebrania z rodzicami.


We wtorek,

24 listopada 2015 roku

odbędą się zebrania rodziców uczniów klas 0-6 za wyjątkiem 2a.

godz. 16.00- kl.3-6

godz. 17.00- kl.0-2

Przydział gabinetów został wywieszony na drzwiach przy wejściu do szkoły.

Zbiórka rzeczy dla bezdomnych zwierząt - podsumowanie akcji.
Dobiegła końca wewnątrzszkolna akcja/konkurs zbiórki rzeczy dla bezdomnych zwierząt z elbląskiego schroniska pt. "Schroniskowe Zwierzaki Proszą o Pomoc Wszystkie Dobre Dzieciaki". Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli z naszej szkoły udało nam się zebrać w sumie:
36 kocy, 68 materiałów tekstylnych, 3 dywaniki, 37 ręczników, 21 poduszek, 15 kołder, 10 smyczy, 3 obroże, 38 misek/garnków, 44 zabawek dla zwierząt, 5 specjalistycznych szamponów, 6 legowisk, 1 drapak, 1 opakowanie płatków higienicznych, 1 ubranko dla psa, 1 szczotka, 3 materacyki,Dodatkowo zebraliśmy 104 kg karmy, która nie była liczona jako część konkursu lecz również przysłuży się schronisku. Dzięki wspólnym wysiłkom i zaangażowaniu tak wielu ludzi zwierzęta otrzymały znaczną pomoc, która ułatwi im przetrwanie zimy. W dniu dzisiejszym dary zostały przetransportowane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Elblągu. Dziękujemy serdecznie za przyłączenie się do tej szczytnej akcji, a zwycięską klasę, która uzbierała najwięcej darów w naszym konkursie wyłonimy już w poniedziałek. Przypominamy, że nagrodą są zajęcia prowadzone przez grupę "Elbląskie Goldeny".

Zdjęcia...

Rozgrywki klas trzecich w piłce siatkowej.
W czwartek w naszej szkole zakończyły się rozgrywki klas trzecich w piłce siatkowej (rzucanka siatkarska). W czasie długich przerw dziewczęta i chłopcy wykazali się dużą wolą walki i chęcią zwycięstwa.Cały turniej nie pozwolił wyłonić jednego zwycięzcy, gdyż wszystkie zespoły miały po jednym zwycięstwie i jednej porażce.

Gratulacje za zajęcie I miejsca dla klasy IIIa, IIIb, IIIc.

Konkursy w klasach IV-VI.
Bieżący tydzień upływa klasom IV-VI na konkursach polonistycznych. W poniedziałek 16.11.2015 r. 28 uczniów przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień", którego nadrzędnym celem jest propagowanie języka polskiego wśrod dzieci i mlodzieży oraz wyrabianie nawyku językowej dociekliwości poznawczej.
Drugi konkurs, który od lat cieszy się niesłabnacym zainteresowaniem wśród dzieci, to Ogólnopolski Konkurs "Z ortografią na co dzień", w którym wzięło udział 42 uczniów. Jak wynika z nazwy sprawdza on wiedzę z zakresu ortografii i interpunkcji. Był to pierwszy etap obu konkursów, wyniki poznamy za trzy tygodnie i mamy nadzieję , że wzorem lat poprzednich i w tym roku zbierzemy liczną grupę, ktora będzie reprezentowała naszą szkołę w II etapie, a następnie w finale.

Trzymamy kciuki !


Zdjęcia...

Test wzorowego pieszego.
Członkowie Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa uczestniczyli w kolejnych zajęciach edukacyjnych, podczas których omawiane zostały zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię.
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, a następnie rozwiązywały "Test Wzorowego Pieszego".

Zdjęcia...

"Warto czytać "- nowy projekt edukacyjny w naszej szkole.

We wrześniu 2015 r. uczniowie klas IV-VI pod kierunkiem p. M. Piotrak i p. M. Lewkowicz- Golanko i p. A. Kowal przystąpili do projektu edukacyjnego ,,Warto czytać", którego celem jest rozwijanie kompetencji czytelniczych i upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. W ramach projektu uczniowie klas IVa i IVb po zapoznaniu się z książką Jana Brzechwy wzięli udział w konkursie ze znajomości lektury. Kolejnym zadaniem, do którego przystąpiły dzieci było wykonanie w grupach makiety Akademii- uczniowie pracowali na lekcjach techniki i języka polskiego, gdzie sprawdzono zgodność makiet z ich opisem w lekturze. Poziom prac był różnorodny, ale trzeba przyznać, że uczniowie klas IV mogą nazywać się ekspertami od przygód pana Kleksa i jego podopiecznych. Przed klasami IV kolejne zadania, o których na bieżąco będziemy informować.

Zdjęcia...
Strony dla ucznia


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Drużyna harcerska CIENIE
Testy kompetencji
Szkolny wykaz podręczników

WF z klasą- BLOG



Mistrzowie kodowania



Mały Mistrz



Umiem pływać



Świetlica na Facebooku



Szkoła na Facebooku

Plan lekcji

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej
Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły Procedury obowiązujące w szkole. Misja i wizja Szkoły