Menu
Strona Główna
Godziny pracy szkoły
Dyrekcja
Grono pedagogiczne
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Nasze metody pracy
Ekologia w naszej Szkole
Bezpieczna Szkoła
Kategorie newsów
Przyjaciele Szkoły
Galeria zdjęć
Pedagog/Psycholog
Pielęgniarka
Świetlica szkolna
Świetlica popołudniowa
Archiwalna strona
Certyfikaty

Międzynarodowy Certyfikat Zielona Flaga


Szkoła Przyjazna ŚrodowiskuŚniadanie Daje MocCertyfikat Bezpieczna SzkołaKatalog Gwiazdor


Uwaga Rodzice !

Informujemy, że w dniu 05.06.2015 r.

(w piątek po Bożym Ciele) nie ma zajęć dydaktycznych.

Jeśli Rodzic pracujący w tym dniu, nie może zapewnić

opieki swojemu dziecku, prosimy

o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły

w terminie do 29.05.2015 r.


Zebrania z Rodzicami.

16.06.2015r. odbędą się zebrania Rodziców:


•Dzieci, które w roku szkolnym 2015/2016 będą uczęszczały do klas pierwszych- godz.16.00 w dużej sali gimnastycznej

•Dzieci, które w roku szkolnym 2015/2016 będą uczęszczały do klas czwartych- godz.17.00 w dużej sali gimnastycznej

•Dzieci, które w roku szkolnym 2015/2016 będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego- godz.16.30 w gabinecie 58.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

UWAGA

Po prawej stronie,

w zakładce STRONY DLA UCZNIA

został zamieszczony nowy wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/ 2016

dla klas III, V i VI.


Podręczniki dla przyszłych klas I, II i IV objęte są dotacją celową.

Festyn Rodzinny- "Pirackie hulanki i swawole".

Dnia 23 maja 2015 roku w naszej szkole, jak co roku, odbył się Festyn Rodzinny. W tym roku hasłem wiodącym imprezy były „Pirackie hulanki i swawole”. Piraci w każdym wieku, z różnych okolic naszego miasta zgromadzili się na pokładzie naszej szkoły, aby wziąć udział w wielkiej przygodzie. Pirackie rodziny musiały przejść szereg zadań wymagających:szybkości, wytrzymałości, wyobraźni, zręczności i logicznego myślenia. Zmagania dotyczyły takich konkurencji jak: rzut podkową, chodzenie po linie, obieranie ziemniaków, odgadywanie smaków i zapachów, wyścig spętanych, budowanie wieży z kartonów i wiele, wiele innych. Rodziny mogły również skorzystać z pokazów i ćwiczeń grupy judoków UKS „Tomita”Elblągoraz wziąć udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy na fantomie prowadzonych przez ratownika medycznego. W imprezie bardzo pomogli nam również harcerze z drużyny „Cienie”. Po przejściu wszystkich konkurencji najszybsze rodziny otrzymywały mapę za pomocą, której mogły odnaleźć tajemniczy skarb piratów! Tegoroczny festyn uświetniły dmuchańce udostępnione nam przez firmę Fun Center Elbląg, które nie tylko doskonale komponowały się z klimatem imprezy, ale również umożliwiły wspaniałą zabawę wszystkim dzieciom. Dzięki Fun Center Elbląg udało się również zorganizować konkurencję finałową „Bubble Football”, w której to zarówno dzieci, jak i dorośli mogli spróbować swoich umiejętności w grze w piłkę nożną w dmuchanych kulach. Podczas festynu nie zabrakło również zdrowego odżywiania! Firma Agrovis – współpracująca z naszą szkołą w programach „Szklanka Mleka” i „Warzywa i Owoce w Szkole” serwowała uczestnikom imprezy soki owocowo-warzywne, mleko smakowe, owoce oraz świeże jogurty truskawkowe za co serdecznie dziękujemy! Serdeczne podziękowania należą się również Straży Pożarnej w Elblągu, która umożliwiła uczestnikom festynu zwiedzanie wozów strażackich, oglądanie ich wyposażenia, zorganizowała pokaz gaszenia pożarów przy użyciu węża strażackiego a przede wszystkim każda rodzina mogła sięgnąć chmur poprzez podróż na wysięgniku strażackim! Tegoroczny festyn zorganizowany został we współpracy z Radą Rodziców.
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, osobom zaangażowanym w pomoc w organizacji i przeprowadzeniu festynu: Firmie Agrovis, Fun Center Elbląg, OPTIMA, BKT, PHU „AMG-Toner24”.UKS „Tomita” Elbląg, Straży Pożarnej w Elblągu, E– Leclerc, drużynie harcerskiej „Cienie”,PROMAT, EL-HURT,ROKAL.

Wszystkim zaangażowanym w jego organizację oraz uczestnikom bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę!!!


Zobacz zdjęcia...

Finał konkursu " Z ortografią na co dzień".
W piątek(22 maja 2015r.) odbył się III etap VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z ortografią na co dzień". Naszą szkołę, po przejściu dwóch wcześniejszych etapów, reprezentowała uczennica klasy IVa Julia Kowalewska.Finał konkursu odbywał się na Uniwersytecie Gdańskim w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa, a brało w nim udział kilkunastu zwycięzców I i II etapu z województw; pomorskiego i warmińsko- mazurskiego w kategorii klas IV-VI. Julia reprezentowała niewielką grupę uczniów z klas IV.

Pełne wyniki z III etapów poznamy 1 czerwca i mamy nadzieję, że Julka znajdzie się wśród nagrodzonych, bo zwyciężczynią już jest, ponieważ, aby dotrzeć do finału musiała pokonać kilkuset konkurentów.

Trzymamy za Julię kciuki i życzymy powodzenia!


Zobacz zdjęcia...

XIII Bałtycki Festiwalu Nauki.
W czwartek, 21 maja dzieci z klasy 0 brały udział w pikniku naukowym organizowanym w ramach XIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Impreza festiwalowa odbywała się na placu przed budynkiem i w salach wykładowych PWSZ przy al. Grunwaldzkiej. Na specjalnie przygotowanych stoiskach dzieci uczestniczyły w atrakcyjnych pokazach, doświadczeniach, warsztatach. Obejrzały wystawę zwierząt egzotycznych. Wszystko było bardzo interesujące i dzieci świetnie się bawiły.

Zobacz zdjęcia...

Klasy I c,d oraz II b,c na wycieczce w Centrum Nauki "Experyment".
21 kwietnia 2015 r. klasa I c,d oraz II b,c były na wycieczce w Centrum Nauki „Experyment” w Gdyni. Każdy z uczestników wycieczki mógł samodzielnie poznać i zrozumieć skomplikowane zagadnienia fizyki. Dzieci mogły być małymi Einsteinami, sprawdzić możliwości swojego intelektu, przetestować poczucie humoru. Mogły skorzystać z interaktywnych stanowisk i eksponatów, zgłębiać tajniki świata przyrody, ludzkiego organizmu. Wycieczka była udana.

Zobacz zdjęcia...
Strony dla ucznia


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Samorząd uczniowski
Prawa i obowiązki ucznia
Rzecznik Praw Ucznia
Osiągnięcia naszych ucznów.
Absolwenci szkoły
Drużyna harcerska CIENIE
Testy kompetencji
Wykaz podręczników


Świetlica na FacebookuSzkoła na Facebooku

Plan lekcji

Kalendarz
Projekty
Nauczyciel w szkole przyszłości


Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Nauczyciel XXI wieku
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
Zielona flaga
5 porcji warzyw, owoców lub sok
Mój wybór- moje życie
Budowa elektronicznej platformy edukacyjnej
Dokumenty szkolne
Prezentacja Szkoły Program Wychowawczy Szkoły Statut Szkoły Program Profilaktyczny Szkoły Procedury obowiązujące w szkole. Misja i wizja Szkoły